Zoom

son sürümü
5.6.7 (32 bit) sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans Ücretsiz
Boyut 15,4MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 65 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Zoom Video Communications, Inc. Güncellenme 09/06/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
1 hafta önce güncellendi

Cihaz ve platform farkı gözetmeksizin dilediğiniz an dilediğiniz yerden anlık veya ileri bir tarih için canlı toplantılar planlayın, yapın veya katılın.

Zoom 5.6.7 Sürüm Yenilikleri

Etkin uygulama bildirimi özelliği sayesinde kullanıcıların çalıştırdığı uygulama hakkında bigi veren bildirim gönderilir. 

Zoom, internet bağlantısı kullanarak anlık görüntülü, sesli ve mesajlaşma şeklinde bireysel veya toplu görüşmeler gerçekleştirilmesine imkan veren iletişim aracıdır.

Toplu görüşmeler gerçekleştirilebilen Zoom ile uzaktan eğitim, çalışma veya diğer faaliyetler için toplantılar oluşturulabilir veya oluşturulmuş toplantılara katılınabilir.

Ses, video, ekran paylaşımı ve mesajlaşma temel özelliklerini içeren Zoom, oluşturulan Toplantı içerisinde katılımcılar arasında ekran paylaşımına ve anlık mesajlaşmaya imkan tanır.  

Platformlar arası kullanılabilen Zoom ile dilediğiniz an toplantı oluşturun veya üye olmaksızın toplantılara katılın. Oluşturulacak toplantılar 10 dakika sonrasına veya ileri bir tarihe planlanabilir.

Oluşturulacak tek bir Zoom hesabı üzerinden Zoom Meetings, Zoom Chat, Zoom Rooms, OnZoom ve Zoom Phone hizmetlerine erişim sağlanabilir.

Genel izlenim ve sonuç

Anlık yüksek kalitede video görüşmeleri gerçekleştirilebilen Zoom sahip olduğu ve geliştirilmekte olan özellikleri ile tercih edilebilir bir iletişim uygulaması olmasına rağmen beklentilerin altında kalan arayüz tasarımı ve sıkça konuşulan güvenlik zafiyetleri nedeniyle düşündürüyor.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Zoom ikon

Zoom indir

Zoom Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Zoom (Zoom Client for Meetings, Zoom Meetings, Zoom Cloud gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Ali Önal tarafından 29 Aralık 2020 tarihinde eklendi. Son olarak 9 Haziran 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Zoom için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git