Voicemod

son sürümü
2.18.0.2 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans Ücretsiz
Boyut 65,7MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 64 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Voicemod S.L. Güncellenme 31/08/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
5 ay önce güncellendi

Barındırdığı farklı frekanslara ait ses tonları ile giriş aygıtlarından sağlanan sesi değiştirebilen ve uygulamalarla entegre bir şekilde çalışabilen ses değiştirici.

Voicemod 2.18.0.2 Sürüm Yenilikleri

Gelişmiş Ses Ayarları penceresinden aktif hale getirebileceğiniz Özel Mod tekrar dahil edildi.

Uygulama ve uygulama içi içerikler için yeniliklerin listeleneceği bildirimler ekranı eklendi.

Voicemod LOL(League of Legends), VALORANT, Apex Legends, PUBG(Players Unknown Battleground), Minecraft, Cyberpunk, GTA V gibi oyunlarda veya Skype, Discord, Microsoft Teams gibi uygulamalarda mikrofon sesini değiştirebilmeniz için içerisinde bulundurduğu yüzlerce ses modu ve ses efektleri ile ses değiştirme imkanı sunar. Riot, Hangouts, Vivox, Wire gibi sesli ve görüntülü görüşme yazılımları ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Birbirinden güzel yüzlerce efekt ile robot sesi, ünlü birisinin sesi veya müzikal bir ses gibi sesiniz olabilir. Takım arkadaşlarınızla oyun oynarken oyun anlarını komik anlara dönüştürebilirsiniz. İster kız sesi ister erkek sesi, sincap yada palyaço gibi ses çıkarmanız için Voicemod içerisinde çok farklı özellikler barındırır.

Ses makinesi özelliği ile komik sesleri veya özel efekt uygulanmış sesleri MP3 ve WAV formatında kaydedip kısayollara atayarak oyun esnasında veya görüşme esnasında kısayol tuşu ile çalabilirsniz.

Ses efeklerinden bazıları: Uzaylı, Android, Afonik, Bebek, Bot, Katedral, Mağara, Toplum, Karanlık, Karanlık , Kong, Erkek Kadın, Octaver, Robot, Sevgili, Yakut, İkinci Hayat, Uykusever, Uzay Adamları, Konuşmacı, Çizgili Sincap, Polis, Deli, CS · CT, CS · T, Ruh, Hikaye Anlatıcı, Yabancı, Öğrenci Salonu, Kılıç, Telefon, Sualtı, Venom, Vibrato, Wah-Wah, Zombie

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Voicemod ikon

Voicemod indir

Voicemod Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git