UYAP Editör ikon

UYAP Editör

UYAP Editör

son sürümü
5.2.0 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 58,9MB Platform Windows
Virüs Kontrol 1 / 61 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Adalet Bakanlığı Güncellenme 27/07/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
6 ay önce güncellendi

Ulusal yargı ağı projesi içerisinde geliştirilen avukatların veya vatandaşların kullanabildiği UDF uzantılı dilekçe ve çeşitli adli belgelerin hazırlandığı kelime işlemcidir.

UYAP Editör 5.2.0 Sürüm Yenilikleri
UYAP Editör için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

UDF uzantılı dökümanlar oluşturarak çalışılan adli belgleri ve dilekçeleri e-imza ile imzalayabildiğiniz resmi bir döküman editörüdür.

Uyap döküman editorü anayasanın 141. maddesinin son fıkrasına dayanarak tasarlanmıştır. Mümkün olan en az maliyetle ve hızlı bir şekilde davaların sonuçlandırılması için yardımcı bir belge hazırlama programıdır. Eğer adli bir belge hazırlıyorsanız diğer programlarda hazırlanan belgeleri çıktı alıp imzalamanız gerekmekte uyap editör'de ise e-imza modülü sayesinde imzalama yaparak doğrudan UDF uzantılı dökümanı gönderebilirsiniz.

Uyap editör aracılığıyla avukatlar matbu resmi evrakları sanal olarak hazırlayıp gerekli mercilere sanal olarak çok hızlı bir şekilde iletebilmektedir.

Not: Uyap editörü çalıştırmak için java yazılımının bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Eğer java kurulu değilse alt kısımdaki program gereksinimlerinden java yazılımını indirme linkine tıklayıp indirebilirsiniz..

Devamını Göster...
Reklam
rklm
UYAP Editör ikon

UYAP Editör indir

UYAP Editör Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git