μTorrent ikon

μTorrent

μTorrent

son sürümü
3.5.5.46036 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 5,1MB Platform Windows
Virüs Kontrol 21 / 70 Sistem Unknown Platform
Yayımcı BitTorrent, Inc. Güncellenme 02/07/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
7 ay önce güncellendi

Güvenli ve hızlı bir şekilde yüksek boyutlu dosyaların transferinde kullanılan torrent teknolojisinin desteklenen bittorent dosyaları için torrent indiricisi.

μTorrent 3.5.5.46036 Sürüm Yenilikleri
μTorrent için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

μTorrent, indirme hızının önem arz ettiği büyük boyutlu dosyaların indirilmesinde kullanılan torrent dosyaları için güvenilir bir torrent istemcisi.

İndirilmek istenen dosyayı birçok bölüme ayrılarak yüksek hızda indiren µTorrent, sunucusu üzerinden sağlanan veri akışını kulanarak büyük boyuttaki dosya indirmelerini zamanlama ve paket veri indirme hızı yönetimiyle gerçekleştirilmesini sağlar.

Film, müzik, yayın akışları ve benzeri medya içeriklerini daha hızlı ve güvenli bir şekilde indirilmesini sağlarken, dosyanın bütününün indirilmesine gerek kalmadan indirilmiş kısımları görüntüleyebilir.

Kurulum için özelleştirilebilir μTorrent ayarları

Varsayılan olarak desteklenecek torrent dosya uzantıları .torrent, Magnet ve .btsearch dosya türleri arasından seçilebilir.

Kurulum sırasında sunulan dikkat edilmesi gereken varsayılan ayarlar arasında μTorrent'in Windows Güvenlik Duvarı tarafından istisna olarak tutulması yer alıyor.

Kurulum sonunda varsayılan tarayıcınıza eğer destekliyorsa Safe Torrent Scanner tarayıcı eklentisi kuruluyor. Kaldırılması mümkün olan bu eklenti, internette görüntülenen sahte torrent dosyalarını kontrol ederek gerçek torrent dosyaları ile ayrım yapabilmenizi sağlıyor

Genel izlenim ve sonuç

İnternet üzerinden gerçekleştirilecek büyük boyutlu dosya indirmeleri ve transferleri için kullanılabilecek μTorrent, parçalanabilir indirme ve indirme hızı yönetimi özellikleri ile tercih edilebilir bir torrent istemcisi.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
μTorrent ikon

μTorrent indir

μTorrent Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
μTorrent (uTorrent, MicroTorrent gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 1 Ocak 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 2 Temmuz 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile μTorrent için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git