TeamViewer ikon

TeamViewer

TeamViewer

son sürümü
15.21.8 (32 bit) sürümü

İnceleyen Oyu

1

Yorum

1 kullanıcı yorumu
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 30MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 65 Sistem Unknown Platform
Yayımcı TeamViewer Güncellenme 25/09/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
4 ay önce güncellendi

Farklı veya aynı platformlara sahip cihazlar arasında uzaktan bağlantı kurulmasına ve erişim sağlanmasına imkan verir. Toplantılar gerçekleştirilebilir, sunumlar yapılabilir.

TeamViewer 15.21.8 Sürüm Yenilikleri
TeamViewer için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

TeamViewer, istediğiniz an istediğiniz konumdan sadece internet erişimine sahip bir cihaz ile dilediğiniz cihaza uzaktan erişim, kontrol ve görüntüleme imkanı tanır. İster masaüstü bilgisayarınızdan mobil cihazınıza, isterseniz mobil cihazınızdan masaüstü bilgisayarınıza veya tabletinize uzaktan erişim sağlayabilirsiniz.

Sunduğu çeşitli ve zengin özellik seçenekleri ile TeamViewer, güvenli ve hızlı bir şekilde uzak bir noktadaki erişim sağlanması gereken cihaza bağlanmanızı ve gerçek zamanlı olarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Tümleşik platform desteği ile platform ve cihaz ayırt etmeksizin bağlantı kurun

Güncel olarak piyasada bulunan 127 ayrı üretici tarafından geliştirilmiş platform ve cihazlar ile uyumluluğa sahiptir. Tümleşik platform desteği ile farklı platformlara sahip cihazlar arasında bağlantı kurulabilmesini sağlayan TeamViewer'ın sahip olduğu özellikler ile yapılabilecekler uzaktan erişim ve destek işlemleri ile sınırlı değil.

Kişisel kullanıma açık özellikleri keşfedin

Uzaktan kontrol, toplantı, arttırılmış gerçeklik teknolojisi kullanan TeamViewer Pilot ücretsiz olarak sunduğu en temel özellikler. Uzaktaki cihazı kontrol etmek için kurulacak bağlantı, uzaktan kontrol ve dosya aktarımı olmak üzere 2 şekilde yapılabilir. Toplantı özelliği, saniyeler içerisinde oluşturulmuş bir toplantıya katılmanıza veya yöneticisi olduğunuz bir toplantı düzenlemenize imkan verir. Ve tüm bu özellikler kişisel amaçlı kullanım için sunulan TeamViewer sürümünde mevcut.

Tek bir hesap ile cihazlarınızı takip edin ve erişin

TeamViewer; cihazınızı, oluşturacağınız bir TeamViewer hesabına atayarak dilediğiniz zaman uzaktan izlemek, erişmek ve yönetmek için hazırda tutmanızı sağlar. Bağlantı kuracağınız cihaz ile aralarında dosya transferleri yapmakta mümkün. Eğer hali hazırda bir TeamViewer hesabına sahipseniz; hesabınızı kullanarak bilgisayar ve kişi listesi oluşturabilir, tanımladığınız cihazların durumunu görüntüleyebilirsiniz. Bu durum aynı zamanda tanımlanmış cihazlara erişim yetki iznine gerek duymadan doğrudan bağlanabilmenizi sağlar.

Not: TeamViewer kurulumunun tamamlanmasında son adım olan ekranda "TeamViewer'ı nasıl kullanmak istiyorsunuz?" sorusu ile karşılaşıyorsunuz. TeamViewer'ı ücretsiz olarak kullanabilmek için bu ekranda "Ücretsiz sürümü kişisel amaçlı kullanmak istiyorum" seçimini yaparak kurulumu tamamlamalısınız. Mevcut sürüm kurulumu için geçerlidir.

Uzaktan erişim için temel hususlardan bir tanesi olan güvenlik; derinlemesine ele alınarak SOC2, HIPAA/HITECH, ISO/IEC 27001, ve ISO 9001:2015 belgeleri ile güçlendirilmiş.

Uzak cihaz erişim çözümleri sunan TeamViewer, sınıfının en gelişmiş ve çok tercih edilen seçeneklerinden biri.

Devamını Göster...
TeamViewer ikon

TeamViewer indir

TeamViewer Kullanıcı Yorumları

1 yorum görüntüleniyor 1 yorum içerisinden
Yorum Yapın
3.0
1
5
4
3
2
1
Fırat Şengüç
5 Nisan 2021
Bu yorum faydalı oldu mu?
Uzaktan erişim için en güvenilir ve hızlı seçenek olmasına rağmen eksi yönleri beni AnyDesk kullanmaya itti. Mesela rakiplerinin çoğu kurulum gerektirmeden çalışabiliyor olmasına rağmen TeamViewer hala kurulum seçeneğiyle başlıyor. Ve kişisel kullanım için ücretsiz olmasına rağmen eğer bağ...lantıyı sık yaparsanız veya farklı bilgisayarlara bağlanırsanız uzak bilgisayara bağlantınızı kısıtlayabiliyor. En can sıkıcı olan tarafı ise bağlantınızı kısıtladıktan sonra bilmem şu zamana kadar kısıtladık uyarısı her geçişinde daha fazla uzatıyor ve artık kullanmak mümkün olmuyor. Bu nedenle hızı ve güvenilirliğine 3 yıldız verirken, kurulum yaptırtması ve kişisel olmasına rağmen kullanımı kısıtlamasından 2 yıldız kırdım. Umarım en yakın zamanda bu sorunları giderirler.
Teşekkürler!
Yukarı git