Steam

son sürümü
2.10.91.91 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 1,50MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 70 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Valve Corporation Güncellenme 29/05/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
9 ay önce güncellendi

En popüler oyunların, dikkat çeken uygulamaların indirildiği ve satışının sağlandığı topluluk destekli yorum ve oylamaların yer aldığı oyun mağazası.

Steam 2.10.91.91 Sürüm Yenilikleri

Olası oyun çökmelerine neden olan bir hata düzeltildi.

Kütüphane'ye eklenen yeni oyunların kurulum sırasında görünen kurulum adımının yanlış görüntülenmesine neden olan bir sorun giderildi.

Bazı dosyalarda dosyaların değişmesine neden olan bir sorun düzeltildi. Birtakım performans düzeltmeleri ve geliştirmeler yapıldı.

Steam, kategorize edilmiş binlerce oyunun yasal olarak indirilebildiği oyun platformudur. Oyun severlerden oluşan topluluk tarafından oylanan ve yorumlanan binlerce oyunu indirebilir, güncelleyebilir ve indirim, kampanya, beta etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

Yayıncı bağımsız oyunlar barındıran Steam, en yeni oyunlara güvenli bir şekilde erişilmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir platform. Öne çıkan binlerce oyun tür, fiyat, platform kriterleri ile filtrelenerek incelenebilir.

Steam ile topluluğa katılın ve milyonlarca oyun severin arasından yeni arkadaşlar edinin. Sahip olduğunuz arkadaşlarınız ile online oyun oynamanın keyfini çıkartırken kesintisiz sohbete devam edin ve yeni arkadaşlarınızı dahil edin.

Etkileyici oyun deneyimlerinizi diğer insanlarla anlık olarak paylaşabilmek için Steamworks hizmetinden faydalanın. Steamworks, oyun geliştiricilerin ve oyuncuların basit bir düzlemde bir araya gelerek oyuncunun oyunu deneyimlerken diğer insanlarla paylaşabilmesini ve geliştiricininde oyun oynanışından sağlanan deneyimle alakalı geri bildirimleri değerlendirmesini sağlar.

Genel izlenim ve sonuç

Steam ile en yeni oyunları oynayın, oyun arkadaşları bulun, içeriklere ait güncellemeleri otomatik olarak alın, oyun içerisinde arkadaşlarınızla etkileşime devam edin ve sadece steam için geçerli kampanyalardan faydalanın. Ücretsiz oyun etkinliklerinden ve güvenli oyun indirme bağlantılarından yararlanabileceğiniz Steam tercih edilebilir bir oyun platformu.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Steam ikon

Steam indir

Steam Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git