Soundpad

son sürümü
3.4.10 (32 bit) sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans
Boyut 6,4MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 61 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Leppsoft Güncellenme 02/09/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
5 ay önce güncellendi

Sesli sohbetlerde ve ses kayıtlarında ses giriş cihazlarından sağlanan mevcut sesin üzerine yüksek kalitede ses dosyası çalma ve ses ekleme aracı.

Soundpad 3.4.10 Sürüm Yenilikleri

Tam sürüme geçiş yapmak için komut satırı seçeneği eklendi.

Lisans satın alarak lisanslı ürün kullanan kullanıcıların aktivasyon numaralarına ulaşabilmeleri için ilgili pencerelere bağlantılar yerleştirildi.

Soundpad, ses akışının gerçekleştiği tüm olay örgülerinde mikrofon, kamera ve benzeri ses girişi sağlayan cihazlar üzerinden ses sürücüsü ile edinilen dijital sesin çalınan ses dosyası ile birleştirilmesini sağlayan ses ekleme ve birleştirme aracıdır.

En iyi ses kayıt ve mikrofon yönetim deneyimini sunmak için geliştirilen Soundpad, ses giriş birimleri üzerinden sağlanan sese ek yaparak çalınan ses dosyasının karşı tarafa iletilmesini sağlar.

Eklenen ses kaydı, şarkı ve diğer ses dosyalarının özel bir koleksiyon haline geldiği ses listeleri oluşturur. Oluşturulan ses listeleri dışa aktarılarak saklanabilir.

Soundpad, ses listesine atanacak bir kısayol tuşu yardımıyla oyun sırasında veya sohbet sırasında ses listesinde yer alan ses dosyalarını otomatik olarak çalmaya başlar.

İçe aktarılacak veya oluşturulacak ses dosyaları için aac, flac, m4a, mp3, ogg, opus, wav, wma formatlarındaki ses dosyalarını destekler.

Ses seviyesi çok düşük veya çok yüksek olan ses dosyalarını normale döndürün

Soundpad ile normalin dışında ses seviyesine sahip ses dosyaları kolayca düzenlenebilir. Ses seviyesinin çok düşük olduğu veya çok düşük olduğu ses dosyaları birkaç basit adımda düzenlenerek normal ses seviyesine dönüştürülebilir.

Yüksek kalitede ses kayıtları yapın veya ses kayıtlarını düzenleyin 

Oluşturduğu ses sürücüsü üzerinden ses kayıtları alınmasına veya ses dosyaları üzerinde düzenlemeler gerçekleştirilmesine olanak tanır. Ses kayıt cihazından, internet üzerinden veya yerel bir medya oynatıcısından sağlanan tüm sesleri kayda alabilir. Kısacası; çalan tüm sesleri kaydedebilir. Kaydedilen veya içe aktarılan ses dosyaları üzerinde basit düzenlemeler gerçekleştirilmesini sağlar.

Verimli kısayol tuşları ile özelliklere hakimiyet sağlayın

Soundpad'e dahil edilmiş ses listelerine, ses dosyalarına ve fonksiyonlara kısayol tuşları atayarak sesli iletişim uygulamalarında veya oyunlarda sohbetinizi kesintiye uğratmadan kolayca erişin.

Kişiselleştirilmiş Soundpad tercihleri dışa aktarılarak saklanabilir ve farklı bir cihazda kurulum yapılmasının ardından kişiselleştirilmiş tercihler içe aktarılabilir.

Soundpad'in kullanılabilmesi için bilgisayarda takılı ve sürücüsü yüklü bir şekilde çalışmaya hazır ses kartı ve ses kayıt cihazı bulunması gerekir. Kurulum gerçekleşirken Soundpad ses iletimini sağlayacağı ve varsayılan ses sürücüsü olarak kullanacağı sanal bir ses sürücüsü meydana getirir. Soundpad mevcut ses sürücüsünden sağlanan sesi oluşturduğu sanal ses sürücüsünde işleyerek eklenmek istenen ses dosyası ile birleştirerek iletir.

Kurulduğu cihazda mevcut olan ses aygıtların Soundpad ile senkronize olarak kullanılmaya başlayabilmesi için kurulum sonrasında işletim sisteminin yeniden başlatılması gerekmektedir.

Genel izlenim ve sonuç

Soundpad ile ses giriş aygıtlarından sağlanan sesi kullanan Skype, TeamSpeak, Discord, Audacity gibi uygulamalarda ve Counter Strike, PUBG, Dota 2, League of Legends gibi oyunlarda kullanılan sese ekleme yapabilir ve yüksek kalitede iletilmesi sağlanır.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Soundpad ikon

Soundpad indir

Soundpad Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git