Skype

son sürümü
8.75.0.140 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 80,5MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 66 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Microsoft Corporation Güncellenme 31/08/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
5 ay önce güncellendi

Popüler tüm cihaz ve platformlarda birebir veya grup halinde anlık olarak sesli, görüntülü veya mesajlaşma şeklinde iletişim kurulmasını sağlar.

Skype 8.75.0.140 Sürüm Yenilikleri
Skype için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

Skype, internet üzerinden gerçekleştirilecek anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşmelerin yanı sıra 50 kişiye varan grup sohbetleri, toplantıları ve etkinlikleri düzenleyebilen iletişim aracıdır.

Topluluk etkinlikleri, iş görüşmeleri, aile toplantıları, eğitim sunumları ve diğer birçok aktivitenin gerçekleştirilebileceği Skype, HD kalitede görüntülü görüşmeler gerçekleştirilmesine imkan tanır

En fazla 50 kişi olabilecek gruplar oluşturarak anlık ileti gönderebilir, sesli ve görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekleştirilen bu görüşmelerin kayıt altına alınmasıda mümkün.

Skype'ın Anında Toplantı özelliği kullanılarak herhangi bir amaç için gerçekleştirilmesi gereken toplantılar kolayca başlatılabilir. Anında Toplantı özelliği için oturuma dahil olacak kişi sayısı 50 ile sınırlıdır.

Benzersiz ve etkileyici özellikler ile tanışın

Tek bir Skype hesabı kullanılarak istenen platformda oturum açılabilir ve çağrı başlatılabilir. Gerçekleştirilen çağrılar ise Skype hesapları arasında sınırlı değil. İstenirse Skype hesabı üzerinden sabit bir hatta çağrı yapılabilir veya Skype hesabı ile ilişkilendirilebilecek yerel bir hat tanımlanabilir.

Görüntülü ve sesli çağrılarda gerçekleştirilen konuşmaların Skype tarafından otomatik olarak algılanarak metin formatında görüntülenebilmesi etkileyici özelliklerinden sadece bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

Skype ile gerçekleştirilecek çağrılar sırasında platform farkı ayırt etmeksizin akıllı telefon, tablet veya masaüstü cihazlardan ekran paylaşımı yapılabilir. Bu sayede kritik iş toplantıları düzenlenebilir, sunumlar gerçekleştirilebilir veya eğitim verilebilir.

Skype hesabınızı sabit hatta dönüştürün

20'nin üzerinde ülkenin desteklendiği Skype'ın sabit hat servisi sayesinde anlık kısa mesaj gönderebilir veya telefon çağrısı gerçekleştirilebilir.

Gönderilecek kısa mesajlarda ve gerçekleştirilecek çağrılarda karşı tarafın kimin aradığını veya kısa mesajın kimin tarafından gönderildiğini bilmesi için Skype kimlik bilgilerinin ayarlanabilmesi mümkün.

Skype hesabının sabit hatta dönüştürülerek kullanılmasında kazanılacak en büyük avantajlardan bir tanesi ise çağrının farklı bir telefona, Skype hesabına yönlendirilebilmesi veya sesli mesaj olarak kaydedilebilmesidir.

Genel izlenim ve sonuç

Anlık mesajlaşma, sesli veya görüntülü görüşme için ihtiyaçları fazlasıyla karşılayan Skype, herhangi bir konumdan istendiği zaman sadece internet bağlantısına ihtiyaç duyarak ücretsiz iletişim için kullanılabilecek bir alternatif.

Devamını Göster...
Skype ikon

Skype indir

Skype Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git