Photoshop ikon

Photoshop

Photoshop

son sürümü
22.5 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans
Boyut 2MB Platform Windows
Virüs Kontrol 1 / 68 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Adobe Güncellenme 02/09/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
5 ay önce güncellendi

Yapay zeka destekli tasarım ve görüntü düzenlemeleri yapılmasına olanak sağlayan gelişmiş özellikler ile donatılmış profesyonel fotoğraf düzenleyicisi.

Photoshop 22.5 Sürüm Yenilikleri

Adobe Discover kütüphanesinden sağlanan gökyüzü görüntüleri için uygulanabilecek renk, tolerans ve diğer efekt ayarları sunuldu.

Dönüştürme ve Çarpıtma özellikleri ile seçilmiş alan üzerinde ızgara seçimi ile değişiklikler uygulama özelliği eklendi.

Photoshop, geniş bir kullanım yelpazesinde yapay zeka ile güçlendirilmiş özellikleri ile görselliğe dair tüm işlerin yapılabilmesini sağlar. Tuval üzerinde çizilmiş bir resim gerçekliğinde resimler çizebilir, gelişmiş düzenleme özellikleri ile fotoğrafları baştan inşa edebilir veya ek araçlara ihtiyaç duymadan animasyonlar oluşturabilir.

Sıradan görüntüleri ufak dokunuşlar ile ilgi çekici hale getirebilen Photoshop, katmanlı çalışma yapısı sayesinde orjinal görüntüde herhangi bir değişiklik yapmadan tamamen farklı bir görüntüymüşçesine görüntüye etkileyici bir hava katabilir.

Çalışılmak istenen görsel Photoshop içerisine aktarıldıktan sonra farklı katmanlar oluşturabilir, katmanlara özel nesneler ekleyebilir ve görüntü üzerinde renklendirme, efektleme, boyutlandırma işlemlerini ve daha fazlasını gerçekleştirebilir.

Bulut çalışma alanı sayesinde çevrim dışı olunan anlarda dahi Phoshop çalışmalarına erişilebilir ve düzenlemeye kalınan yerden devam edilebilir. Çoklu platform desteği oluşturulan projelerinin farklı platformlar üzerinden istenilen an ulaşılabilmesini sağlar.

Adobe Creative Cloud hesabı ile kişiselleştirilmiş araç özellikleri ve ayarlar isteğe bağlı olarak tüm cihazlar üzerinden erişilebilir, uyarlanabilir ve kullanılabilir. Böylece Photoshop'un kullanılacağı her cihaz için araç özelliklerinin ve ayarlarının tekrar kişiselleştirilmesine gerek duyulmaz.

Çalışma alanından ayrılmadan araç ve özellikleri hakkında bilgi almak, kullanışını öğrenmek ve uygulanış görüntülerini izlemek mümkün. Renkli bir fotoğrafın siyah beyaz hale getirilmesi, görseldeki bir nesnenin kaldırılması veya ayrıntılı maskeleme için örnek kullanım videolarını Photoshop içerisinde görüntüler.

Kolaylaştırılmış ve geliştirilmiş özellikleri keşfedin

Sürekli olarak güncellenen ve geliştirilen Photoshop ile fotoğraf düzenlemenin en gelişmiş ve en kolay halini deneyimlemek mümkün. Yapay zeka ile desteklenen araç ve özellikler görseller üzerinde en zor değişimleri dahil basit hale getirir.

Görsel düzenlemeleri hayal gücünüzün seviyesine çıkartın

Photoshop ile oluşturulan veya düzenlemeye dahil edilen görseller üzerinde yapılacak değişikliklerin sınırlarını hayallerin ötesine taşır. Hiç varolmamış, düşünülmemiş ve hayal edilmemiş görsel düzenlemeler gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Özellik ve araçları kişiselleştirerek kullanın

Sunulan tüm özellik ve araçların daha verimli ve hızlı bir şekilde kullanılabilmesini sağlamak için özelleştirilmesine izin verir. Kişisel boyama fırçaları, renklendirme efektleri, maskeleme ayarları veya araç yerleşimleri ile tam kişiselleştirme sunar.

İhtiyacınız olan etkileyici görselleri sıfırdan oluşturun

Afiş, ürün yerleştirmeleri, reklam görselleri, logo, duvar kağıdı ve daha fazlası. Hepsini hayal gücünün etkileyiciliği ve yapay zekanın kusursuzluğu ile birleştirerek yeni projeler oluşturulmasını sağlar.

Genel izlenim ve sonuç

Fotoğraf, resim, tasarım ve diğer tüm görsel türleri için gelişmiş bir oluşturucu ve düzenleyici olan Photoshop, neredeyse hayal edilebilecek tüm düzenlemeleri gerçekleştirebilir ve yeni projeler oluşturabilir.

Yapay zeka teknolojisi ile güçlendirilmiş özellik ve araçlar kullanılarak düşük çözünürlüklü fotoğrafların çözünürlük kalitesini arttırma, görseldeki istenmeyen nesneleri yok etme, yüz ve cilt üzerinde rötuş yapma, görsel efektler ekleme ve daha fazlası yapılabilir.

Alternatifi en çok aranan uygulamalardan biri olan Photoshop, fotoğraf düzenleyiciler arasında ilk akla gelen seçenektir.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Photoshop ikon

Photoshop indir

Photoshop Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Photoshop (Adobe Photoshop, Adobe Photoshop CC, PS gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 23 Nisan 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 2 Eylül 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Photoshop için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git