PhotoScape X ikon

PhotoScape X

PhotoScape X

son sürümü
4.1.1 (64 bit) sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 500,3MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 70 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Mooii Güncellenme 28/05/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
9 ay önce güncellendi

Fotoğraf düzenlemek için gerekli tüm araçların bir arada olduğu, zengin düzenleme özelliklerinin basit bir şekilde kullanılabildiği fotoğraf düzenleme aracı.

PhotoScape X 4.1.1 Sürüm Yenilikleri

Gölgeleme, kaplamalar, maskeler, arka plan, yeni efektler ve film özellikleri eklendi.

PhotoScape X, tüm fotoğraf düzenleme işlemlerinin tek bir uygulama üzerinden gelişmiş araçlar eşliğinde basit bir şekilde yapılabilmesini sağlayan fotoğraf düzenleyicisidir.

Yaygın olarak bilinen ve kullanılan geçmiş sürümü PhotoScape'in geliştirilmiş ve yeni özellikler ile donatılmış hali olan PhotoScape X, fotoğrafların kısa süreler içerisinde hızlı bir şekilde düzenlenmesine olanak sağlar.

Aynı zamanda güçlü bir fotoğraf, resim görüntüleyicisi olan PhotoScape X ile kayıtlı fotoğraflar veya anlık görüntü yakalayarak elde edilecek görüntüler üzerinde çeşitli düzenlemeler yapılması mümkündür.

Genel izlenim ve sonuç

Gelişmiş ancak ücretsiz bir fotoğraf görüntüleyicisi ve düzenleyicisi için tercih edilebilecek en ideal seçimler arasında yer alan PhotoScape X, yalın haliyle fotoğraf görüntüleyicisi olarak kullanılmasının yanı sıra en basit düzenlemeden en gelişmiş düzenlemeye kadar tüm fotoğraf düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilir.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
PhotoScape X ikon

PhotoScape X indir

PhotoScape X Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
PhotoScape X (PhotoScape gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 23 Nisan 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 28 Mayıs 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile PhotoScape X için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git