Need for Speed Underground 2 ikon

Need for Speed Underground 2

Need for Speed Underground 2

son sürümü
Windows

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans Ücretsiz
Boyut 346MB Platform Windows
Virüs Kontrol 1 / 61 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Electronic Arts Güncellenme 29/05/2021
Seslendirme Desteklenmiyor Altyazı Desteklenmiyor
Yaş Derecesi 12 yaş ve üzeri Çıkış Tarihi 09/11/2004
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
Sistem gereksinimlerine git
yazar resim
Mehmet Kaplan
9 ay önce güncellendi

Nefeslerin tutulduğu aksiyon dolu araba yarışlarının modifikasyondan geçmiş heyecan uyandıran araçlarla çevrim içi olarak diğer yarış severlerle yaşandığı yarış oyunu.

Need for Speed Underground 2, dünyanın en ısrarcı yarış severleri ile yarış tutkusunun en üst düzeye taşındığı yarış görevleri ile yarış heyecanının çok oyunculu halde yaşandığı araba yarış oyunudur.

Heran heryerde yarış moduna sahip Need for Speed Underground 2, yarış severlerin herhangi bir anda doğaçlama bir sokak yarışına veya bahislerin yapıldığı heyecanlı bir yarış turnuvasına dahil olmasını sağlar.

5 farklı güzergah, farklı hava ve çevre koşulları ile benzersiz bir pist alanı görünümü ile soluksuz bir araba yarışı deneyimini Need for Speed Underground 2 ile yaşayın. 

Yarış, serbest sürüş ve diğer oyun modlarının yanısıra modifikasyonlarla etkileyici bir hale dönüşen yarış arabası ile şehirde turlar atarak keyifli vakit geçirin.

Yarışlarda performansınızı belirleyecek olan tüm araç modifikasyonlarını kapsayan araç parçaları, tasarımı, süspansiyon derecesi ve daha fazlasına hakim olarak yarışın seyrini belirleyin.

Yüzlerce araç kombinasyonuna sahip Need for Speed Underground 2 ile hayalinizdeki aracı gerçeğe dönüştürerek heyecanlı yarışlar ve sürüş deneyimini bir arada yaşayın.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Need for Speed Underground 2 ikon

Need for Speed Underground 2 indir

Need for Speed Underground 2 Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git