Minecraft Launcher ikon

Minecraft Launcher

Minecraft Launcher

son sürümü
2.2.3965 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 2,5MB Platform Windows
Virüs Kontrol 1 / 59 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Mojang Güncellenme 03/08/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
6 ay önce güncellendi

Minecraft Java Edition ve Minecraft Dungeons oyunlarını indirterek yükleme işlemlerini gerçekleştiren ve oyunların çalıştırılmasını sağlayan oyun indiricisi ve başlatıcısıdır.

Minecraft Launcher 2.2.3965 Sürüm Yenilikleri

Bazı kütüphane yüklenme sorunları ile beraber Windows işletim sisteminde karşılaşılan durdurulma hataları düzeltildi.

Minecraft Launcher, Minecraft Java Edition ve Minecraft Dungeons oyunları için yükleme ve çalıştırma görevlerini gerçekleştiren basit bir oyun aracıdır.

Microsoft hesabı ile giriş gerektiren Minecraft Launcher, kayıt olunan veya giriş yapılan microsoft hesabı dahil olmak üzere birden fazla Microsoft hesabı eklenebilmesini ve bağlı hesapların görüntülenebilmesini sağlar.

Minecraft Launcher ile açılışta karşılaşılan Haberler bölümü Minecraft ile alakalı tüm gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olunmasına imkan verir.

Satın alma işlemi gerçekleştirilerek aktifleştirilmemiş bir hesap ile kullanılan Minecraft Launcher, sadece oyunu yüklemek, oynamak ve yama notlarını görüntülemek için kullanılabilir. Daha fazlası için satın alım gerçekleştirilmelidir.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Minecraft Launcher ikon

Minecraft Launcher indir

Minecraft Launcher Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Minecraft Launcher (Minecraft Java Launcher gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Ali Önal tarafından 24 Nisan 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 3 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Minecraft Launcher için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git