Microsoft Silverlight ikon

Microsoft Silverlight

Microsoft Silverlight

son sürümü
5.1.50918.0 (32 bit) sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 6,6MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 70 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Microsoft Corporation Güncellenme 15/03/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
11 ay önce güncellendi

Tarayıcı veya mobil tabanlı medya ve uygulama içerikleri için geliştirme ve görüntüleme platformu. Kullanıldığı internet ortamını zengin etkileşim seviyesine çıkarır.

Microsoft Silverlight 5.1.50918.0 Sürüm Yenilikleri
Microsoft Silverlight için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

Microsoft Silverlight, kullanıcılar için geliştirilmiş yüksek kalite grafik ve medya içeriklerinin web ortamında sorunsuz bir şekilde yürütülmesine imkan tanıyan gelişmiş bir tarayıcı eklentisidir.

Zengin medya içeriklerinin oluşturulmasında ve geliştirilmesinde .NET Framework ile uyumlu çalışan Microsoft Silverlight, sağladığı teknoloji üzerinden internet ortamında çalışan interaktif uygulamalar sunar.

Not: 12 Ekim 2021 tarihinde Microsoft Silverlight için sunulan destek hizmetleri sonlanacak, herhangi bir geliştirme yapılmayacaktır. Buna rağmen mevcutta kullanılan Silverlight hizmetlerinin çalışması sürdürülecektir.

Firefox, Chrome ve Safari tarayıcıları için sunulan destek şimdiden sonlandırılmıştır. Belirtilen tarayıcılar için Microsoft Silverlight, destek ve geliştirme olmaksızın kullanılmaya devam edilebilecektir.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Microsoft Silverlight ikon

Microsoft Silverlight indir

Microsoft Silverlight Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git