LogMeIn Hamachi ikon

LogMeIn Hamachi

LogMeIn Hamachi

son sürümü
2.2.0.633 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 8,71MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 58 Sistem Unknown Platform
Yayımcı LogMeIn Inc. Güncellenme 17/04/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
10 ay önce güncellendi

İnternet üzerinden ekipler ve oyuncular için ihtiyaç duyulabilen yerel ağ bağlantısını IP adreslerini kullanarak güvenli sanal özel ağlar oluşturulmasını sağlar.

LogMeIn Hamachi 2.2.0.633 Sürüm Yenilikleri

Çeşitli hata düzeltmeleri yapıldı.

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için geliştirmeler yapıldı.

LogMeIn Hamachi, internet bağlantısını kullanarak cihazları ve ağ bağlantılarını güvenli bir biçimde birbirine bağlayan gelişmiş bir özel sanal ağlar oluşturma aracıdır.

Oluşturulacak olan özel sanal ağ içerisine dahil olacak cihazların kontrol edilebilmesini sağlayan LogMeIn Hamachi, mobil cihazlar dahil tüm cihazların ağ erişimine imkan tanır.

LogMeIn Hamachi ile sanal ağlar istenildiğinde kolayca oluşturulabilir ve yönetilebilir. Kolay sanal ağ kurulumu sayesinde oluşturulan ağ kaldırılabilir ve yeni ağlar oluşturulabilir.

Özel sanal ağın oluşturulduğu cihaz üzerinden diğer cihazlara fiziksel erişime ihtiyaç duyulmadan yazılım dağıtımı yapılabilir ve yönetimi erişimi sağlanan sanal özel ağın oluşturulduğu cihaz üzerinden yapılabilir.

Genel izlenim ve sonuç

Sıklıkla Hamachi olarak bilinen LogMeIn Hamachi, VPN görevi görerek cihazlar arası güvenli sanal ağ bağlantıları oluşturmak için harika bir seçenek. Hamachi ile oluşturulacak sanal ağın dahil olabileceği cihaz sayısı ise 5 ile sınırlı. 5 cihazdan fazla erişimin istendiği özel ağ oluşturma istekleri için ücret ödenmesi gerekir.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
LogMeIn Hamachi ikon

LogMeIn Hamachi indir

LogMeIn Hamachi Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
LogMeIn Hamachi (Hamachi gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Ali Önal tarafından 8 Ocak 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 17 Nisan 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile LogMeIn Hamachi için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git