Letasoft Sound Booster ikon

Letasoft Sound Booster

Letasoft Sound Booster

son sürümü
1.11.0.514 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans
Boyut 6,5MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 70 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Letasoft LLC Güncellenme 01/04/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
11 ay önce güncellendi

Donanım ve işletim sisteminin sunduğu mevcut ses düzeyini sistemin ve işletim sisteminin belirlediği sınırların üzerine çıkartıp yükseltmenize olanak sağlar.

Letasoft Sound Booster 1.11.0.514 Sürüm Yenilikleri

Bazı durumlarda ses artışını etkileyen hata düzeltildi. Başlangıçta varsayılan olarak gelen ses yükseltme seviyesini belirleme özelliği eklendi.

Bir oyun oynarken veya film izlerken bilgisayarınızın sesini sonuna kadar açtığınıza rağmen ses yetersiz geliyorsa uygulama ayarları sınırında üstünde yüksek sesler elde etmenizi sağlıyor. 

Ses seviyesini maximum düzeyin üzerinde P0'e kadar yükseltebilirsiniz. Latesoft Sound Booster her çeşit web tarayıcılarının, iletişim yazılımlarının (Skype, Teams), medya oynatıcılarının ve oyunların sesini arttırabilir. Altta başlat çubuğundan programa ulaşarak kaydırıcı ile ses düzeyini kontrol edebilirsiniz. Program ayarlarında kısayol atayıp sesi arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Sound Booster sistem başlangıcına yerleşerek otomatik olarak başlatılması sayesinde ses seviyesi daima aynı ayarlarda kalır. Ses yükseltici içerisinde bulunan bozulma önleyici sayesinde yüksek seviyelerdeki seslerde meydana gelen bozulmaları azaltır.

Sesi yükselten seçebileceğiniz iki yöntem vardır. Code İnjection ve APO Effects iki yönteminde dezavantajları ve avantajları bulunmaktadır. Ses seviyesinde extra güçlendirme eklemek bunun yanında minimum bozulma sağlamak için SuperBoos özelliğini etkinleştirebilirsiniz.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Letasoft Sound Booster ikon

Letasoft Sound Booster indir

Letasoft Sound Booster Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Letasoft Sound Booster (Sound Booster gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 23 Şubat 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 1 Nisan 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Letasoft Sound Booster için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git