iTunes

son sürümü
12.10.10.2 (32 bit) sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 167MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 59 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Apple Güncellenme 26/04/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
10 ay önce güncellendi

En beğenilen favori müziklerin, filmlerin, belgesellerin, tv şovlarının ve daha fazlasının bir araya getirilerek sınıflandırılıp arşivleyen medya yöneticisi.

iTunes 12.10.10.2 Sürüm Yenilikleri

iPhone, iPad ve iPod cihazların eş zamanlı olarak Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemlerinde eşleşebilmesi sağlandı.

iTunes, kişiye özel en beğenilen müzik, film, tv şovu, klip ve diğer medya içeriklerinden oluşan arşivlerin yönetilmesine, yeni arşivlerin oluşturulmasına olanak sağlarken satın alınabilir medya içerikleri sunar.

İçerisine aktarılan medya içeriklerini sınıflandırarak arşivlenmesini sağlayan iTunes, aynı zamanda ses ve video medya türleri için oynatıcı görevi görür. Böylelikle oluşturulan albümler, dinleme ve izleme listeleri anında oynatılabilir.

iTunes ile sahip olunan medya içerikleri yönetilebileceği gibi aynı zamanda zengin medya içeriğine sahip iTunes Mağazası kullanılarak en çok tercih edilen ve beğenilen medya içerikleri satın alınabilir.

Sahip olunan veya satın alınan tüm medya içerikleri, oluşturulan izleme ve dinleme listeleri, albümler, sanatçılar dahil olmak üzere tüm kişiselleştirilmiş iTunes öğeleri iCloud hesabı ile ilişkilendirilerek depolanabilir ve heryerden erişim sağlanabilir.

Genel izlenim ve sonuç

iTunes, sevilen medya içeriklerinin arşivlenebileceği ve yönetilebileceği gibi medya içeriklerinin oynatılabilmesiyle tercih edilebilecek en iyi medya arşiv yöneticisi. iTunes kullanarak en beğenilen albümlere sahip olabilir, müzik listeleri hazırlayabilir ve çevrim içi içerik satın alabilirsiniz.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
iTunes ikon

iTunes indir

iTunes Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git