Internet Download Manager ikon

Internet Download Manager

Internet Download Manager

son sürümü
6.39.2 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans
Boyut 10,1MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 67 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Tonec Inc. Güncellenme 23/07/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
7 ay önce güncellendi

İnternet üzerinden gerçekleştirilen indirme işlemlerini parçalara bölünmüş indirme yöntemiyle hızlandırılmasını ve beklenmedik bir durumda duraksatılarak indirilmesini sağlar.

Internet Download Manager 6.39.2 Sürüm Yenilikleri

Komut satırından indirme bağlantısı eklerken yaşanan bir hata düzeltildi.

Internet Download Manager, indirme işlemlerinin daha hızlı gerçekleşmesi ve yaşanabilecek beklenmedik durumlar için parçalara bölünmüş güvenli sağlayan indirme yöneticisidir.

Gelişmiş bölümlü indirme yöntemiyle gerçekleştirilen indirmeleri yöneten Internet Download Manager, ani bilgisayar kapanması, internet kesintisi, kesintili bağlantı nedeniyle hasarlı indirmeleri yeniden başlatarak indirmelerin tamamlanmasını sağlar.

İnternet üzerinden gerçekleştirilecek tüm indirmeleri organize ederek güvenli bir şekilde indirmenin tamamlanmasını destekler ve yaygın olarak kullanılan Google Chrome, Microsoft Edge, Firefox, Opera tarayıcılarının tamamına entegre olarak tarayıcı üzerinden gerçekleştirilen indirmeleride yönetir.

Genel izlenim ve sonuç

Sıklıkla IDM olarak bilinen Internet Download Manager, indirme işlemlerini düzenlemesi ve sekteye uğrayan indirmelerin kaldığı yerden devam ettirebilmesi ile gerçekleştirilecek indirme işlemlerinde kullanılabilicek faydalı bir araç. En dikkat çeken avantajları ise indirmeleri gözle görülür bir oranda hızlandırması ve indirmelerin duraksatılarak herhangi bir sorun yaşanması durumunda dahi devam ettirebilmesi.

Devamını Göster...
Internet Download Manager ikon

Internet Download Manager indir

Internet Download Manager Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Internet Download Manager (IDM gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 3 Ocak 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 23 Temmuz 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Internet Download Manager için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git