Grand Theft Auto V ikon

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

son sürümü
Windows

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans
Boyut 72GB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 25 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Rockstar Games Güncellenme 29/05/2021
Seslendirme Desteklenmiyor Altyazı Desteklenmiyor
Yaş Derecesi 18 yaş ve üzeri Çıkış Tarihi 14/04/2015
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
Sistem gereksinimlerine git
yazar resim
Mehmet Kaplan
9 ay önce güncellendi

Bir dizi soygun gerçekleştirmek üzere bir araya gelen suç örgütü üyesinin ortak hareket ederek tüm soygunları gerçekleştirmeye çalıştığı aksiyon ve macera oyunu.

Grand Theft Auto V, geçmişleri dolandırıcılık, hırsızlık, şiddet suçlarına karışmış üç suçlunun gizemli bir güç tarafından bir araya getirilerek soygunların gerçekleştirilmesinin amaçlandığı aksiyon türünde çok oyunculu oyundur.

Suç geçmişi kabarık serseriler ve suç örgütlerinin çıkar çatışmaları arasında kendi suç örgütünüzü ve güç alanınızı yaratmaya çalışacağınız Grand Theft Auto V, çevrim içi olarak diğer Grand Theft Auto V oyuncuları ile çekişeceksiniz.

Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından bir dizi kirli suç ağının yönetilmesinin sonucu olarak suçlar örgüsünün içerisine çekilen baş karakter, heran herşeyin olabileceği tehlikeli bir şehirde amansız bir mücadelenin içerisine girer.

Girilen amansız mücadele sırasında gerçekleştirilecek soygunlar ve çatışmalar için mutlak ihtiyaç duyulabilecek araba, motor, uçak, helikopter ve daha fazlası hazır olarak bekliyor.

Çatışmalarda kullanılacak en ileri düzey savaş silahları tercihlerinize göre şekillendirilebilir halde bekliyor. Silah, bomba, giyilebilir silahlar ve koşullara uyumlu kamuflaj kıyafetleri ile soygunu başarıyla tamamlayın.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Grand Theft Auto V ikon

Grand Theft Auto V indir

Grand Theft Auto V Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git