GOM Player ikon

GOM Player

GOM Player

son sürümü
2.3.68.5332 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

1 kullanıcı yorumu
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 25,3MB Platform Windows
Virüs Kontrol 3 / 65 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Gom & Company Güncellenme 01/09/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
5 ay önce güncellendi

Popüler tüm video ve ses formatlarına ait çözücü paketleri içerisinde barındırarak AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV ve daha fazlasını destekleyen video oynatıcı.

GOM Player 2.3.68.5332 Sürüm Yenilikleri

AC3 formatında okuyucu için ek özellik eklendi.

Zaman ataçları geçişinde video akışında hataya neden olan birkaç hata düzeltildi.

GOM Player, yaygın olarak kullanılan tüm ses ve video formatlarını destekler ve ek bir çözücü paketi indirmeye gerek duymaksızın tümünü oynatır.

Yüksek çözünürlükteki ses ve video medya dosyalarını hasarlı olsa dahi oynatabilen GOM Player, parçalı oynatma özelliği sayesinde hasarlı medya dosyalarını oynatabilmesinin yanı sıra indirilmekte olan medya içeriklerinide görüntüleyebilir.

Popüler olarak kullanılan .asx, .pls formatlarındaki çalma listelerini destekler ve bu formatlarda çalma listeleri oluşturabilir.

Dahili çözücüler ile herhangi ek bir çözücü bileşeni bulmaya veya indirme zaman harcamadan işletim sistemine ait video ve ses çözücü paketleri için arama yapmanızı sağlar.

Barındırdığı altyazı kütüphanesi sayesinde oynatılan film, belgesel ve diğer medya içeriklerine ait altyazıları kütüphanesinde arayarak altyazı bulunması durumunda otomatik olarak oynatılan içerikle senkronize eder.

360° çekilmiş videolar için VR teknolojisini destekler ve senkronize olarak yüksek çözünürlükte VR teknolojisi kullanılarak görüntülenmesine imkan verir.

GOM Player smi, srt, rt, sub, vtt, dvb, ass, psb, txt, sbv, vobsub formatlarındaki altyazıları destekler ve otomatik olarak oynatılan film, belgesel veya diğer medya içerik türlerine senkronize ederek görüntüler.

Windows işletim sistemi için dahili olarak içerdiği codec paketlerinden bazıları; XVID, THEO, FPS1, Cinepak, DVCP, RPZA, Nellymoser olarak sıralanabilir.

Genel izlenim ve sonuç

GOM Player, medya içerik türlerinin neredeyse tamamını destekleyen ücretsiz video oynatıcılar arasında tercih edilebilecek bir alternatif. Desteklediği video ve ses formatlarının fazlalığının yanısıra içerdiği film, dizi, belgesel ve diğer medya içerik türleri için altyazı kütüphanesi ile tercih sebebi olmasıyla beraber kurulum sırasında yerleştirdiği reklam amaçlı ek uygulama kurulumları nedeniyle ilk tercih olma ihtimalini kaybediyor. 

Devamını Göster...
Reklam
rklm
GOM Player ikon

GOM Player indir

GOM Player Kullanıcı Yorumları

1 yorum görüntüleniyor 1 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Tunç Ayaz
23 Nisan 2021
Bu yorum faydalı oldu mu?
Doğrusunu söylemek gerekirse arkasında sağlam bir ekibin olduğu, heredeyse tüm ses ve video codeclerini içeren, türkçe dil desteği olan ve kullanımı kolay video oynatıcıları düşünüldüğünde akla gelen, sayılabilecek fazla bir yazılım yok. İlk sıraya VLC'yi koyarsak devamı herkes için değişe...bilir. Bu video oynatıcılarının azlığı nedeniyle vlc'den sonra tercih edilebilecek en iyi ikinci video oynatıcı.
GOM Player (Gretech Online Movie Player, GOM gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 7 Ocak 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 1 Eylül 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile GOM Player için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git