Football Manager 2021 ikon

Football Manager 2021

Football Manager 2021

son sürümü
21.4 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 7GB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 25 Sistem Unknown Platform
Yayımcı SEGA Güncellenme 11/05/2021
Seslendirme Türkçe Altyazı Türkçe
Yaş Derecesi 8 yaş ve üzeri Çıkış Tarihi 24/11/2020
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
Sistem gereksinimlerine git
yazar resim
Mehmet Ali Önal
9 ay önce güncellendi

Futbol severlerin ve taraftarların coşkusuyla en gerçekçi menajerlik deneyimini yaşamak için onlarca ülke ve binlerce futbol kulüp içerisinden futbol takımınızı oluşturup yönetin.

Football Manager 2021 21.4 Sürüm Yenilikleri

Oyuncular maç'a girdiği zaman bazı olası durumlarda meydana gelen yanıt vermeme sorunu düzeltildi.

Daha performanslı ve stabil çalışması için bazı optimizasyonlar yapıldı.

En çok asist yapan oyuncunun yanlış görüntülenmesi sorunu çözüldü.

Football Manager 2021, izleyici konumundaki futbol severlerin benzersiz bir menajerlik deneyimi yaşaması için tüm koşulları barındıran ve en gerçekçi yönetim kontrolleri sunan futbol takımı yöneticiliği oyunudur.

Menajerlik serüvenine başlamak için yeteneklerinle en uyumlu takımı ve zorluk derecesini seçerek takımını oluşturmaya, taktikler belirlemeye ve takım yönetiminde sana destek olacak yardımcılarını belirle.

Yönetim kurulu toplantıları gerçekleştirerek alacağın kararlara diğer yönetim kurulu üyelerini ortak et ve takımın için en doğru transferleri gerçekleştirerek başarıya bir adım daha yaklaş.

Tüm hazırlıklarını tamamladığından emin olup heyacanlı maç günü bekleyişlerine geç ve beklenen maç gününde benzersiz oyun için grafiklerinin keyfini çıkart. Yapay zekâ güçlendirmeleriyle oyuncuların ve diğer unsurların gerçekçi bir deneyim sunmalarının zevkini yaşa.

Teknik ekibinizle oyuncu transferleri aşamasından sezon sonuna kadar tüm aşamaları yönetip sezon sonu başarının heyecanını tüm ekip üyeleriyle beraber yaşayın. Gelecek sezon için geçmiş sezonun verilerini değerlendirerek daha iyi performans yakalamanın yollarını arayın.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Football Manager 2021 ikon

Football Manager 2021 indir

Football Manager 2021 Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Football Manager 2021 (FM 21, Football Manager 21 gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Ali Önal tarafından 21 Ocak 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 11 Mayıs 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Football Manager 2021 için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git