FileZilla ikon

FileZilla

FileZilla

son sürümü
3.55.1 (32 bit) sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 10,8MB Platform Windows
Virüs Kontrol 21 / 65 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Tim Cosse Güncellenme 10/08/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
6 ay önce güncellendi

İki bilgisayar arasında güvenli bağlantı kurarak birbirleri arasında dosya transferi yapılmasını sağlayan açık kaynak kodlu geliştirilebilir FTP ve SFTP istemcisidir.

FileZilla 3.55.1 Sürüm Yenilikleri

Aynı anda üç veya daha fazla dosyanın taşınması ve silinmesi sırasında karşılaşılan bir hata düzeltildi.

FileZilla, sahip olduğu protokoller uzak sunucu veya istemci bilgisayarlar arasında dosya transferini güvenilir bir hale getiren SFTP ve FTP istemcisidir. Transfer noktaları arasında köprü görevi gören FileZilla, yüksek hızda dosya transferi gerçekleştirilmesine olanak sağlar.

Aynı anda birden fazla sunucu bağlantısı kurabilen FileZilla, esnek ve kullanışlı arayüzü sayesinde dosya transferlerinin kolay ve kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilebilmesine imkan tanıyor.

Bir benzeri Torrent istemcilerinde görülen kesintisiz ve durdurulabilen dosya transferi özelliğinin getirdiği avantaj ile beklenmedik internet kesintileri ve bağlantı sorunlarına karşın güçlü bir kullanım kolaylığı ve güvenliği sunuyor.

Genel izlenim ve sonuç

FileZilla ile uzak sunucu ve istemci bilgisayarlar arasında hızlı ve güvenli dosya transferini aynı anda birden fazla sunucu ile bağlantı kurarak sekmeli pencereleme özelliğinden yararlanıp gerçekleştirebilirsiniz. FTP istemcileri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan FileZilla, dosya transferleri için sağladığı güvenlik, hız ve ücretsiz kullanım ile tercih edilebilir bir alternatif.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
FileZilla ikon

FileZilla indir

FileZilla Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git