DroidCam Client ikon

DroidCam Client

DroidCam Client

son sürümü
6.5.1 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans Ücretsiz
Boyut 15,6MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 64 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Dev47Apps Güncellenme 09/10/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
4 ay önce güncellendi

Mobil cihaz kameralarının masaüstü cihazlarda web kamerası olarak kullanılabilmesini sağlayan DroidCam uygulamasının masaüstü cihaz ile senkronizasyonunu sağlayan masaüstü istemcisi.

DroidCam Client 6.5.1 Sürüm Yenilikleri
DroidCam Client için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

DroidCam Client, mobil cihazda çalıştırılacak DroidCam uygulaması ile senkronizasyon kurarak mobil cihaza ait kameranın masaüstü cihazda kamera aygıtı olarak kullanılması için masaüstü cihaz ile bağlantısını sağlar.

Görüntülü ve sesli iletişim uygulamaları için sanal bir kamera aygıtı oluşturan DroidCam Client, kurulumdan sonra mobil cihazda kurulu olan DroidCam uygulaması için istemci görevi görerek masaüstü cihaz ile mobil cihaza ait kameranın senkronizasyonunu gerçekleştirir.

Masaüstü cihaz ile mobil cihaz arasındaki bağlantı kablosuz ağ bağlantısı, kablolu usb bağlantısı veya oluşturulacak kablosuz ağ sunucusu ile sağlanabilir. Bağlantı kurulurken DroidCam Client ile mobil cihazın kullanılacak aygıtlarını seçmek mümkün. Ses ve video aygıtları olarak gelen iki seçenek, masaüstü cihaz için kamera veya mikrofon görevi görmesi anlamına geliyor. 

Genel izlenim ve sonuç

DroidCam Client ile mobil cihazda çalışan DroidCam uygulaması arasında senkronizasyon kurarak masaüstü cihaz için mobil cihazın kamera ve mikrofon görevleri görmesi oldukça kolay. Senkronizasyon sonrasında uygulamanın arkaplanda çalıştığı süre boyunca istenilen anda bağlantı kurulabilmeside dikkat çekiyor.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
DroidCam Client ikon

DroidCam Client indir

DroidCam Client Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git