Driver Booster ikon

Driver Booster

Driver Booster

son sürümü
8.6.0 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 25,8MB Platform Windows
Virüs Kontrol 5 / 65 Sistem Unknown Platform
Yayımcı IObit Güncellenme 27/07/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
6 ay önce güncellendi

Sahip olduğu 3 milyonun üzerinde sürücü yazılımı içerisinden tarama yaparak kurulduğu cihaza uygun olan sürücülerin yüklenmesini veya güncelleştirilmesini sağlar.

Driver Booster 8.6.0 Sürüm Yenilikleri
Driver Booster için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

Driver Booster, bilgisayarda tarama yaparak yüklü olmayan veya güncel olmayan sürücüleri tespit ederek yüklü olmayan sürücülerin yüklenmesini ve güncel olmayan sürücülerin güncellenmesini sağlar.

İnternet bağlantısı olmaksızın kurulduğu cihaza ait sürücü taraması yaparak sürücüsü bulunmayan donanımlar için sürücü yüklemesi, sürücüsü bulunan ancak güncel olmayan donanımlar için ise sürücü güncellemesi yapar.

Cihaz performansı ve oyun deneyimi için önemli etkenlerden biri olan sürücüler, periyodik olarak güncellenir ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Driver Booster ile otomatik olarak kurulur.

Aygıt sürücülerine ait güncellemeleri kontrol eden Driver Booster, saniyeler içerisinde sürücü durumunu çevrimiçi veya çevrimdışı olarak tarayabilir. Tarama sonrasında güncel veya yüklü olmayan aygıt sürücülerinin listesini sunar. Listelenen aygıt sürücülerinin ayrıntılarını görüntüleyebilir veya yüklü sürücü yazılımını kaldırabilir.

Cihaz performansınızı Driver Booster ile iyileştirin

Kullanılan uygulamalar ve oyunlar için daha hızlı bir kullanıcı deneyimi sağlamak üzere Oyun Hızlandırma ve Sistem İyileştirme araçları içerir. Oyun Hızlandırma aracı sisteminizde çalışan gereksiz uygulama ve servislerin kapatılarak veya durdurularak kullanılan işlemci etkinliğinin düşmesini ve RAM oranının azalmasını sağlar.

Cihaz sorunlarınızı Driver Booster ile giderin

Driver Booster hata düzeltmelerinde ve performans iyileştirmelerinde kullanılabilecek bazı faydalı araçlar içerir. Bunlardan en önemlisi aygıt sürücülerinin tamamının veya bir kısmının yedeğini oluşturması ve gerektiğinde bu yedek dosyasından sürücüleri geri yükleyebilen Sürücü Yedekleme ve Geri Yükleme aracıdır.

Sürücü güncellemeleri veya geri yükleme işleminde sistemi etkileyecek bir sorunla karşılaşma ihtimaline karşı sistemin sorunsuz çalıştığı son haline ait Sistem Geri Yükleme noktası oluşturarak, sorun yaşanması durumunda bu sistem geri yükleme noktasına dönüş sağlar.

Genel izlenim ve sonuç

Driver Booster, 3 milyonun üzerinde olan sürücü veritabanı ile sağladığı çevrimdışı sürücü yükleme veya güncelleştirme seçenekleriyle tercih edilebilir bir sürücü tarama alternatifi. Driver Booster'ın tercih edilebilirliğinin arkasında yatan en büyük etken ise büyük sürücü veritabanı ve çevrimdışı sürücü yükleme imkanı.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Driver Booster ikon

Driver Booster indir

Driver Booster Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Driver Booster (Driver Booster FREE gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 2 Ocak 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 27 Temmuz 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Driver Booster için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git