Discord

son sürümü
1.0.9003 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 79,1MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 64 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Discord Inc. Güncellenme 30/09/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
4 ay önce güncellendi

Kayıtlı veya davetli kullanıcıların beraber vakit geçirebilmeleri için sesli ve yazılı görüşmelerin gerçekleştirilebildiği sohbet ortamı ve aracı.

Discord 1.0.9003 Sürüm Yenilikleri
Discord için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

Discord, kayıtlı veya davetli kullanıcıların kategorize edilmiş sohbet gruplarında veya kendilerine özel oluşturacakları sunucularında vakit geçirebilmeleri için metin akışlı ve sesli sohbet ortamı sağlar.

Benzer ilgi alanlarına sahip bir grup yabancı, sık vakit geçirmek isteyen yakın arkadaşlar veya proje geliştirme üzerine çalışan iş arkadaşları tümü için Discord biraraya gelmelerini sağlayabilecek gelişmiş özelliklere sahip sohbet ortamı ve aracı.

Katılınan sohbet odaları veya oluşturulan sunucular odaya giriş yapılması ile beraber herkesin özgürce konuşabildiği sohbet ortamlarına dönüşür. Böylelikle sohbete dahil olmak için onay veya kayıt gerekmeksizin anında etkileşim kurulabilir.

Oluşturulan sunucular için sağlanan gelişmiş yönetim araçları sunucunun zaman içerisindeki gelişimini, üye etkileşimini, yetkilendirmeleri ve sunucu için bölümlenmiş sohbet odaları ile sohbet etkileşimini kontrol altında tutmayı sağlıyor.

Discord ile gerçekleştirilebilen sesli görüşmelerin yanı sıra özel oluşturulmuş sunucu ve sohbet odalarında yüksek kaliteli görüntülü görüşmeler gerçekleştirmek veya ekran paylaşımı yaparak sohbete devam etmek mümkün.

Genel izlenim ve sonuç

Kişiye özel sunucu ve sohbet odaları ile gelişmiş sohbet araçları, görüşme kalitesi ile topluluk bazlı sesli ve görüntülü görüşmelerin gerçekleştirilebileceği sınıfının en iyi seçeneklerinden bir tanesi.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Discord ikon

Discord indir

Discord Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git