DirectX

son sürümü
12 9.29.1974 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans Ücretsiz
Boyut 285KB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 72 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Microsoft Corporation Güncellenme 14/02/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
1 yıl önce güncellendi

İçerdiği üstün grafik ve ses deneyimi sunulmasına yardımcı bileşenler ile gerçekçi görsel efektleri anlık kare hızından ödün vermeden görüntülenmesini sağlar.

DirectX 12 9.29.1974 Sürüm Yenilikleri

Açık kaynak geçişlerinde geliştirme ve iyileştirme.

Bilgisayar ve Xbox One için tek düzlem üzerinde geliştirme.

Yeni nesil GPU performans arttırımı yapıldı.

Çoklu ortam içerikleri deneyimlecek kullanıcıların, 3 boyutlu grafik veya 2, 3 boyutlu ses sunan uygulama ve oyunlarda azami performans alabilmesi için ses ve video sürücüleri ile uygulama ve oyunlar arasında en iyi senkronizasyon kurulmasına yardımcı bileşenler içeren DirectX, geliştiricilerin göz alıcı efektler içeren oyun ve uygulamalar sunmasına yardımcı olur.

Bilgisayar kullanıcılarının uygulama kullanırken veya oyun oynarken benzersiz bir deneyim yaşamaları için geliştiricilerin gerçekçi görseller, efektler ve sesler oluşturması DirectX'in içerdiği bileşenler ile mümkündür. Popüler ekran kartı geliştiricileri tarafından yaygın olarak kullanılırken, oyuncuların çoğunlukla oyun oynarken etkilendikleri anlık kare görüntülemesi (FPS) içinde iyileştirmeler içerir.

Not: Windows Vista itibariyle DirectX, işletim sistemi ile beraber yüklü olarak gelmeye başlamıştır. Windows Vista sonrası olan Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 işletim sistemlerinde DirectX kurulumu gerekmez.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
DirectX ikon

DirectX indir

DirectX Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git