DAEMON Tools Lite ikon

DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite

son sürümü
10.14.0.1747 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 1,8MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 67 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Disc Soft Güncellenme 01/05/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
10 ay önce güncellendi

Sanal bir sürücü oluşturarak koleksiyonda bulunan imaj dosyalarını hızlıca ilişkilendirip kullanılmasını sağlayan sanal disk oluşturma ve imaj görüntüleme aracı.

DAEMON Tools Lite 10.14.0.1747 Sürüm Yenilikleri

Ufak son kullanıcı arayüz hataları giderildi.

DAEMON Tools Lite, sanal sürücüler oluşturabilen ve oluşturulan sanal sürücülere imaj görüntülerinin bağlanarak görüntülenmesi sağlayan sanal disk oluşturma aracıdır.

DT, SCSI, IDE türünde sanal diskler oluşturabilen DAEMON Tools Lite, isteğe bağlı olarak seçilecek türdeki oluşturulacak sanal disklerin gruplandırılarak düzene sokulmuş imaj dosyaları arasından seçim yapılmasından sonra hızlıca bağlanmasını sağlar.

Görüntülenmek istenen optik diskler (CD, VCD, DVD ve benzeri) için sanal bir optik disk sürücüsü oluşturan DAEMON Tools Lite, ISO dosyalarını ve hatta VHD ve ZIP arşivlerini dahi oluşturulacak sanal sürücü ile ilişkilendirebilir.

Muhafaza edilmek istenen optik disklerin imaj dosyalarının alınabilmesi için depolanabilir harici disklerin çoğaltılabilir birer dijital kopyalarını ISO, APE, MDS veya MDX formatında kaydedebilir.

Android ve iOS işletim sistemi yüklü mobil cihazlarda ilişkili uygulama mağazasında yer alan Catch! uygulamasını edinerek DAEMON Tools Lite ile mobil cihazlar arası dosya paylaşımı ve transferi mümkün hale geliyor.

Genel izlenim ve sonuç

DAEMON Tools Lite, anlaşılır arayüzü ve kolay kullanımı ile tercih edilebilecek en iyi sanal disk oluşturma alternatifi. Birden fazla sanal sürücü oluşturarak imaj kataloğu içerisinden istediğiniz imajı seçeceğiniz sürücü ile hızlıca eşleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Devamını Göster...
DAEMON Tools Lite ikon

DAEMON Tools Lite indir

DAEMON Tools Lite Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
DAEMON Tools Lite (DAEMON Tools gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 1 Ocak 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 1 Mayıs 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile DAEMON Tools Lite için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git