CPU-Z

son sürümü
1.97 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans Ücretsiz
Boyut 2MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 68 Sistem Unknown Platform
Yayımcı CPUID Güncellenme 02/09/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
5 ay önce güncellendi

Çalıştırıldığı cihaza ait işlemci, anakart, bellek, ekran kartı donanımlarının detaylı bilgilerini görüntüler ve bu bilgilerin rapor olarak dışa aktarılmasını sağlar.

CPU-Z 1.97 Sürüm Yenilikleri

DDR5 bellekler için SPD ve XMP destekleri eklendi.

AMD Radeon 6600XP işlemcileri için destek sağlandı.

CPU-Z, gerçek zamanlı performans ölçümü ve sistem gereksinimleri yeterliliği için işlemci, anakart, bellek, ekran kartı ve diğer donanım bilgilerini görüntüleme ve raporlama aracı.

Kullanılan cihazda yüklü olan işletim sistemi sürümünü ve BIOS sürümünü görüntüleyebilen CPU-Z, sürücü güncellemelerini kontrol edebilen ve güncelleştiren araçlarda sunuyor.

Çalıştırıldığı cihaza ait oluşturduğu tüm donanım ve sistem bilgilerini metin dosyası, internet sayfası veya PDF olarak kaydedebilir.

Genel izlenim ve sonuç

CPU-Z ile saniyeler içerisinde çalıştırılan cihaza ait donanım ve sistem bilgileri elde edilebilir ve rapor olarak kaydedilebilir. Kullanılan cihazın sistem ve donanım bilgilerine erişilmesi gereken herhangi bir durumda CPU-Z portatif yapısı ve basit kullanımı ile iyi bir alternatif.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
CPU-Z ikon

CPU-Z indir

CPU-Z Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
CPU-Z (CPUID CPU-Z, CPUZ gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 8 Ocak 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 2 Eylül 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile CPU-Z için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git