ComboFix

son sürümü
19.11.4.1 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans Ücretsiz
Boyut 5,4MB Platform Windows
Virüs Kontrol 3 / 69 Sistem Unknown Platform
Yayımcı sUBs Güncellenme 19/03/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
11 ay önce güncellendi

Bilgisayarınızda zararlı ve kötü amaçlı yazılım taraması yaparak, bulaşan zararlı ve kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kalıcı bir şekilde temizler ve rapor sunar.

ComboFix 19.11.4.1 Sürüm Yenilikleri
ComboFix için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

ComboFix, bilgisayarınıza bulaşan zararlı yazılımları dakikalar içerisinde gerçekleştirdiği tarama ile tespit edip temizler. Temizlenemeyen zararlı ve kötü amaçlı yazılımlar için ise rapor sunarak farklı araçlar ile temizleyebilmenize olanak tanır.

Yaygın olan ve güncel olarak bilinen kötü amaçlı ve zararlı yazılımların neredeyse tamamına karşı etkili olan Combofix, alışılmış şekilde bir kullanıcı arayüzüne sahip değildir. Mevcutta kullandığınız gerçek zamanlı koruma sağlayan antivirüs yazılımınızın yetersiz veya çaresiz kaldığı zararlı ve kötü amaçlı yazılımlara karşı destek olarak ihtiyaç halinde kullanılabilecek bir araçtır.

Tarama sonrası raporlama ile yönetimi ele alın

Tarama ve temizleme sürecinin ardından Combofix, uygulanan işlemlerin detayını verdiği bir rapor oluşturur. Bu rapor sayesinde, bilgisayarınıza bulaşan ancak otomatik olarak Combofix tarafından temizlenemeyen zararlı ve kötü amaçlı yazılımları görüntüleyebilir, bazı yardımcı araçlar kullanarak manuel olarak bilgisayarınızdan silebilirsiniz.

Combofix'i sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için uygulamayı başlatmadan önce gerçek zamanlı koruma sağlayan tüm güvenlik yazılımlarını tarama ve temizleme işlemleri sonlanıncaya kadar devre dışı bırakmanız gerekmektedir. 

Tecrübesiz gerçekleştirilecek kullanımlardan kaçının

Combofix'in yanlış kullanımından kaynaklanabilecek sistem bozulmaları bilgisayarınızın doğru şekilde çalışmasını engelleyeceğinden ötürü kullanımı sadece tecrübe sahibi kullanıcılar için tavsiye edilir.

Oluşabilecek tüm bu risklere karşı önlem olarak Combofix tarama işlemine başlamadan önce otomatik olarak kayıt defteri yedeği ve sistem geri yükleme noktası yedeği oluşturur.

Taşınabilir bir uygulama olması nedeniyle dilediğiniz bilgisayara kolayca aktarıp, tarama yaparak bilgisayarınızı zararlı ve kötü amaçlı yazılımlardan arındırabilirsiniz. 

Eğer yeterince deneyime sahip değilseniz veya bilgisayarınızda doğabilecek sistem sorunlarının riskini almak istemiyorsanız iyi bir alternatifi olan AdwCleaner'ı tercih edebilirsiniz.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
ComboFix ikon

ComboFix indir

ComboFix Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git