Chromium

son sürümü
95.0.4629.0 (32 bit) sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 62,MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 64 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Google LLC Güncellenme 31/08/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
5 ay önce güncellendi

Web kullanıcıları için geliştirilmiş, güvenlik ve hız deneyimine odaklanarak gezintinin benzersiz bir hal almasını amaçlayan açık kaynak kodlu internet tarayıcısı.

Chromium 95.0.4629.0 Sürüm Yenilikleri
Chromium için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

Chromium, internet kullanıcılarının web gezintisi sırasında yaşadıkları deneyimi hızlı, dinamik ve güvenilir hale getirerek geliştirmek amacıyla oluşturulmuş web tarayıcısıdır.

İnternet gezintisinin en sade halini sunmayı amaçlayan Chromium, oluşturulma ve geliştirilme süreçleri ile Google Chrome tarayıcısının temelini oluşturur.

Google Chrome için performans, güvenlik, eklenti ve diğer tüm özelliklere ait geliştirmelerde test aşamaları öncelikle Chromium tarayıcısında uygulanır. Bu nedenle Chromium sıklıkla güncelleme alır ve Chrome için geliştirilen tüm yeni özellikler Chromium tarayıcısında sunulur.

Chromium, diğer tarayıcıların performans iyileştirme adı altında kayıt altına aldığı kullanıcı verilerine ihtiyaç duymaz. Uygulama içi reklamlar içermez ve kayıt olunmasını gerektirmez.

Genel izlenim ve sonuç

Sade, hızlı ve performans odaklı bir tarayıcı olan Chromium, geliştirilen yeni özellikleri ilk olarak deneyimleme imkanı verir. Kullanıcı verilerini kayıt altına almaz veya kullanmaz. Diğer taraftan indirilecek olan Chromium sürümü hiçbir zaman uygulamanın kararlı sürümü olamayacağı için sorunlar ve güvenlik açıkları ile karşılaşılabilir. 

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Chromium ikon

Chromium indir

Chromium Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git