Cheat Engine ikon

Cheat Engine

Cheat Engine

son sürümü
7.3 sürümü

İnceleyen Oyu

1

Yorum

1 kullanıcı yorumu
Arayüz İngilizce Lisans Ücretsiz
Boyut 22MB Platform Windows
Virüs Kontrol 19 / 67 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Cheat Engine Güncellenme 02/09/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
5 ay önce güncellendi

Oyun ve uygulamaların kullandığı çeşitli parametreleri anlık olarak tarayarak değerlerin görüntülenmesini, düzenlenmesini ve hata ayıklama işlemlerinin yapılabilmesini sağlar.

Cheat Engine 7.3 Sürüm Yenilikleri

Karanlık arayüz desteği ile arayüzler arası geçiş özelliği eklendi.

İşlem sürecinde bulunan tüm süreçler sonuçlar ekranında listelenir hale getirildi.

Kısayol tuşlarının tekrarlanması durumunda yaşanan bir hata giderilerek eğer tekrarlanmış bir kısayol var ise ilk işlem bitmeden işlemi başlatmıyor.

Cheat Engine, arkaplanda çalışmayı sürdürerek oyun ve uygulamaların kullandığı parametrelerin aldığı değerleri izleyen ve yakaladığı değerlerde değişiklik yapılmasına izin veren düzenleme aracı.

Anlık olarak bellek taraması yaparak uygulama ve oyunların gönderdiği parametreleri yakalar ve parametreleri hata ayıklama ve değer değiştirmek için kullanılmasına izin verir.

Tek oyunculu olarak oynanan veya çalışması için internet bağlantısına ihtiyaç duyulmayan oyun ve uygulamalar için kullanılabilir. Kendiside internet bağlantısına ihtiyaç duymayan Cheat Engine, internet üzerinden oynanan veya değerlerin internet üzerinden alındığı oyun ve uygulamalara müdahale edemez.

Çoğunlukla kullanım amacı çevrim dışı oyunların seviye zorluklarında değişiklik yapmak, oyun ve uygulamala hatalarını yakalamak, oyunda kullanılan parametre değerlerini yakalamak ve analiz etmek için kullanılır.

İlk kullanımda uygulama içi pencere olarak gelen Cheat Engine Tutorial ile uygulamanın nasıl kullanılacağına dair izlenimler edinilmesini sağlıyor.

Genel izlenim ve sonuç

Cheat Engine, kullanımı kolay olmayan ancak sahip olduğu özellikler ile çok işlevsel bir düzenleyici ve tarayıcıdır. Açık kaynak kod olarak geliştirilen ve tüm kontrollerine erişilebilmesi nedeniyle tam anlamıyla alternatifi bulunmayan ücretsiz bir uygulamadır.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Cheat Engine ikon

Cheat Engine indir

Cheat Engine Kullanıcı Yorumları

1 yorum görüntüleniyor 1 yorum içerisinden
Yorum Yapın
4.0
1
5
4
3
2
1
Murat Uzun
26 Nisan 2021
Bu yorum faydalı oldu mu?
GTA oynarken çok kullanıyorum istediğim gibi değişikliği yapmamı sağlıyor oyunda özgürce sınırsız can sağlıyor ve tüm araçları istediğim gibi alabiliyorum eğlenceli oluyor.
Teşekkürler!
Yukarı git