Betternet ikon

Betternet

Betternet

son sürümü
6.13.1 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans Ücretsiz
Boyut 580KB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 69 Sistem Unknown Platform
Yayımcı BetterNet LLC Güncellenme 27/07/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
6 ay önce güncellendi

Yayın akışı alırken, internet siteleri arasında gezinirken veya oyun oynarken internet erişiminin hızlı, güvenli ve gizli hale gelmesini sağlayan VPN hizmeti sunar.

Betternet 6.13.1 Sürüm Yenilikleri
Betternet için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

Betternet, internet erişimini güvenilir sanal bağlantı noktaları üzerinden sağlayarak kullanıcı kimliğinin gizliliğini koruyan ve yüksek hızlı internet gezinti deneyimi sunan ücretsiz VPN aracıdır.

Yüzlerce farklı sanal erişim noktası üzerinden internet erişimini sağlayan Betternet, erişimin yasaklı veya kapalı olduğu internet sitelerini kayıt gerektirmeden görüntüleyebilir.

İnternet sitelerine, internet erişimi ile çalışan uygulama ve oyunlara özel sanal bir bağlantı üzerinden erişerek, kullanıcı kimliğini kimlik avı dolandırıcılığına karşı korur.

Betternet, bankacılık standartlarında bağlantı güvenliği sağlayarak internet gezintisini kötü niyetli veri hırsızlarına karşı gizli ve güvenli hale getirir

Kötü amaçlı yazılım yayan internet sitelerine karşı güvenilir koruma sağlar.

100'den fazla sanal bağlantı noktası üzerinden takılma yaşamadan Netflix, Disney+, Hulu yayınlarına ve PUBG, Minecraft oyunlarına erişim sunar.

Genel izlenim ve sonuç

Kesinti ve engelleme olmaksızın güvenli internet erişimi sağlayan Betternet, hızlı VPN sunucuları üzerinden gizlilik korumasıyla kayıt, giriş veya kredi kartı bilgisi gerekmeksizin bağlantı kurar. Bağlantı hızı, güvenliği ve gizliliği açısından son derece tatmin edici olan Betternet, 500MB ile sınırlı tuttuğu günlük kotası nedeniyle hayal kırıklığı yaratıyor.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Betternet ikon

Betternet indir

Betternet Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Betternet (Betternet VPN gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 4 Ocak 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 27 Temmuz 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Betternet için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git