Beach Head 2002 ikon

Beach Head 2002

Beach Head 2002

son sürümü
Windows

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans
Boyut 90MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 25 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Digital Fusion Inc. Güncellenme 02/03/2021
Seslendirme Türkçe Altyazı Türkçe
Yaş Derecesi 18 yaş ve üzeri Çıkış Tarihi 01/07/2002
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
Sistem gereksinimlerine git
yazar resim
Mehmet Kaplan
1 yıl önce güncellendi

Sabit pozisyonunuzda alan koruması yaparken düşmanın takviye indirmelerine karşı koyarak düşman asker unsurlarını yok edin ve seviye atlayarak zorluk derecesini arttırın.

Beach Head 2002, askeri bölgede konuşlanmış bir asker olarak düşman birliklerinin hava ve kara saldırılarına karşı mevzinizi korumak zorunda olduğunuz basit aksiyon oyunudur.

Mevzinizi korurken düşman birliklerine karşı kullanabileceğiniz mühimmatlar helikopter saldırılarına, uçak indirmelerine, tank saldırılarına ve düşman askeri birliklerini taşıyan araçlara karşı son derece etkilidir.

360 derecelik bir açıyla etrafınızda dönerek düşman birliklerinin hareketlerine karşı heran tetikte olmanız ve düşman birliklerinin ataklarına karşı en uygun silahınızı kullanarak karşılık vermelisiniz.

Düşman birliklerin saldırılarına başarıyla karşı koyarak tüm düşman birliklerini yok etmenizin ardından bölüm atlayarak daha zorlu ve daha fazla düşman birlikleri ile karşılaşıyorsunuz.

Başarıyla tamamladığınız her bölüm sonrasında gelen yeni bölümün zorlaşması ile beraber en zorlu anda kullanabileceğiniz ek silahlara ve bombardıman uçaklarına sahip oluyorsunuz.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Beach Head 2002 ikon

Beach Head 2002 indir

Beach Head 2002 Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git