BarTender ikon

BarTender

BarTender

son sürümü
2021.R6 (32 bit) sürümü

İnceleyen Oyu

1

Yorum

1 kullanıcı yorumu
Arayüz Türkçe Lisans
Boyut 771MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 83 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Seagull Scientific Inc. Güncellenme 04/06/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
8 ay önce güncellendi

Ürün, numune ve diğer işlemlerde kullanılabilmek için uluslararası standartlara uygun etiket ve barkod oluşturmanızı, düzenlemenizi ve yazdırmanızı sağlar.

BarTender 2021.R6 Sürüm Yenilikleri

Daha stabil çalışma için iyileştirmeler yapıldı. Barkod dizaynı ve çeşitli alanlarda özellik geliştirmeleri gerçekleştirildi.

BarTender, otomatikleştirerek kolaylaştırılabilecek etiket, barkod, kart ve benzeri öğeler için oluşturma, düzenleme ve baskı süreçlerini yönetebileceğiniz gelişmiş özellikler sunar.

Uluslararası barkod standartlarının tamamını kullanarak baskı yapabileceğiniz BarTender, oluşturacağınız etiket, barkod, kart ve diğer öğeler için oluşturma, düzenleme ve yazdırma süreçlerini yönetmenizi sağlar.

Baskı öncesinde etiket, barkod veya başka bir öğeyi oluşturmanızda kullanacağınız bilgilerin yer aldığı veritabanını BarTender'e entegre ederek zahmetsiz bir şekilde tüm bilgileriniz için baskı sürecini başlatabilirsiniz.

BarTender ile hazır barkod, etiket ve diğer öğeler için şablonlar oluşturarak bu şablonlara uygun otomatik baskı süreçleri başlatabilir, birden fazla şablon oluşturarak aynı anda farklı şablonlarda çıktı alabilirsiniz.

İçerdiği kapsamlı ve ayrıntılı özellikler nedeniyle kullanımı oldukça karmaşık, bu nedenle kurulum sonrasında kullanımına yönelik yardım dosyaları ve kullanım kılavuzu beraberinde geliyor.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
BarTender ikon

BarTender indir

BarTender Kullanıcı Yorumları

1 yorum görüntüleniyor 1 yorum içerisinden
Yorum Yapın
3.0
1
5
4
3
2
1
Yusuf Aktaş
29 Mart 2021
Bu yorum faydalı oldu mu?
Çok köklü özellikleri olan bir program ancak kullanımı çözene kadar herhalde kullanmaya çalışanların yarısı kullanmaktan vazgeçiyordur. Kullanmasını bilen için ise muazzam bir program. Markette fiyatı değişen ve barkodu olmayan ürünlerin barkodunu oluşturmak ve çıkartmak için kullanıyorum.... Excel'de tuttuğum stoklarımı otomatik olarak bu programın içine aktarıp barkod yazdırabildiğimi öğrendiğimde dünyalar benim olmuştu. Keşke küçük esnaf için kullanımı basit, sadece barkod oluşturma ve yazdırmaya yarayan bir sürümünü çıkartsalardı. Yine de emeklerine sağlık, hiçbir işe yaramayan 400-500 TL yazılımların aksine istediğimi yapabiliyor. Tek sorunu kullanımı zor olması ve biraz pahalı olması. 2 puan bu nedenle kırdım.
Teşekkürler!
Yukarı git