Bandicam

son sürümü
5.1.1 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans
Boyut 21,4MB Platform Windows
Virüs Kontrol 1 / 60 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Bandicam Company Güncellenme 01/06/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
2 hafta önce güncellendi

Bilgisayar ekranı, oyun, video oynatıcı ve web kamerası gibi görüntü sağlayan cihazlar için düzenlenebilir ekran alıntısı ve video kaydı alma aracı.

Bandicam 5.1.1 Sürüm Yenilikleri

Yeni güncellemeler için bildirim ve indirme özelliği eklendi. Oyun kayıt esnasından mikrofonda oluşan gürültü bastırma filtresi için destek eklendi. Güç tasarrufu modu getirildi.

Bandicam, bilgisayar ekranının bir bölümünün veya tamamının oyun oynanırken veya web kamerası kullanılırken yüksek çözünürlükte minumum dosya boyutu ile kaydedilmesini sağlar.

Oyun içi ekran görüntüsü almak ve video kaydetmek için de kullanılabilen Bandicam, en popüler grafik görüntüleme teknolojilerinden olan OpenGL, DirectX ve Vulkan arabirimleri ile sahnelenen oyunları kayda alır.

Alınan ekran görüntüleri ve kaydedilen videoların görüntü kalitesinden, boyutuna, fare imlecinin görüntülenip görüntülenmeyeceğine ve ses seviyesine kadar birçok ince ayar yapılmasına olanak sağlar.

Bandicam, belirlenebilen başlangıç ve bitiş zamanına özel kendisini tekrarlayabilen ve kaydın konumu ile beraber kayıt sonrası gerçekleşecek eylemin ayarlanabildiği planlanmış kayıtlar gerçekleştirebilir.

Bandicam'ın içerdiği hazır ayarlar sayesinde yaygın olarak video paylaşımlarının yapıldığı YouTube, Facebook ve Twitter hesapları ve Divx Player, Adobe Premiere Pro, Microsoft PowerPoint uygulamaları için en uygun çözünürlükte ekran kaydı yapılabilir.

Tek bir tıklama ile ekran kaydı almaya başlayın

Bandicam, fare hareketlerini takip eden ekran kayıtlarını, oyun oynanış videolarını ve web kamerası gibi harici video aygıtlarından sağlanan görüntü kayıtlarını MP4 ve AVI formatında kaydederek depolar.

Oyun deneyiminizi kayda alın ve paylaşın

Yüksek çözünürlükte üstün video kalitesiyle 2 boyutlu ve 3 boyutlu oyunların oynanış videolarını kaydeder ve yaygın olarak kullanılan YouTube, Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım platformlarında paylaşır.

Harici video aygıtlarından kayıt yapın

Bandicam, klasik ekran kaydı ve görüntüsü almanın yanı sıra IPTV, Xbox, Kamera ve benzeri görüntü akışı sağlayan harici video aygıtlarını kullanarak video kaydetmeyi mümkün hale getirir.

Genel izlenim ve sonuç

Bandicam, bilgisayar ekranı için anlık ekran görüntüsü veya video kaydı alınabilmesi için kullanılabilecek gelişmiş araçlarla donatılmış popüler bir kayıt aracıdır. Bunun yanı sıra görüntü akışı sağlayan diğer cihazlardan da ekran kaydı alabilir.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Bandicam ikon

Bandicam indir

Bandicam Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Bandicam (Bandicam Screen Recorder gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 9 Ocak 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 1 Haziran 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Bandicam için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git