Apache OpenOffice ikon

Apache OpenOffice

Apache OpenOffice

son sürümü
4.1.11 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 124MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 58 Sistem Unknown Platform
Yayımcı The Apache Software Foundation Güncellenme 09/10/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
4 ay önce güncellendi

Kelime işleme, elektronik tablolar oluşturma, veritabanı hazırlama, görsel sunumlar hazırlama işlemlerini ve daha fazlasını gerçekleştirebilen ofis paketi.

Apache OpenOffice 4.1.11 Sürüm Yenilikleri

Güvenlik açıklarının ve uygulama içi kullanıcı arayüzünde etkilere neden olan hataların düzeltildiği versiyon güncellemesidir.

Apache OpenOffice, yaygın olarak kullanılan Microsoft Office paketine alternatif olabilecek en güçlü ofis paketidir. İçerisinde sunumlar hazırlamak, kelime işlemek, elektronik tablolar oluşturmak, grafiksel veri belgeleri hazırlamak, veritabanı oluşturmak ve daha fazlasını geliştirmek için ofis araçları barındırır.

Oluşturulan tüm dosyaları uluslararası standartlara uygun bir formatta saklayan Apache OpenOffice, Microsoft Office ve benzeri diğer popüler ofis paketlerine ait belgeleri görüntüleyebilir ve düzenleyebilir. Belge, sunum, elektronik tablo ve daha fazlası için oluşturulan dosyalar yaygın olarak kullanılan tüm platformlar üzerinden çalıştırılabilir.

Apache OpenOffice ile gerçekleştirilecek tüm işlemler kendi sınıfında sıkça kullanılan Microsoft Office, LibreOffice gibi popüler ofis paketlerine benzer olması nedeniyle kullanımına kolaylıkla alışılabilir.

Genel izlenim ve sonuç

OpenOffice, içerdiği paketler göz önüne alındığında Microsoft Office kadar kapsamlı bir ofis paketi olması, diğer ofis paketlerine ait dosyaları çalıştırabilmesi ve ücretsiz olmasıyla tercih edilebilecek en mantıklı ofis paketi olarak göze çarpıyor.

Devamını Göster...
Apache OpenOffice ikon

Apache OpenOffice indir

Apache OpenOffice Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Apache OpenOffice (OpenOffice, Open Office gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 6 Ocak 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 9 Ekim 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Apache OpenOffice için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git