AnyDesk

son sürümü
6.3.2 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 3,6MB Platform Windows
Virüs Kontrol 1 / 69 Sistem Unknown Platform
Yayımcı philandro Software GmbH Güncellenme 18/06/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
8 ay önce güncellendi

Uzak masaüstü erişimi için yüksek düzeyde güvenlik ve tatmin edici hız performansı ile istediğiniz an, istediğiniz yerde uzaktan erişim imkanı verir.

AnyDesk 6.3.2 Sürüm Yenilikleri

Ukraynaca ve Litvanca dillerinin otomatik algınlanma sorunu düzeltildi. Araç çubuğu adres alanında bulunan favori butonu çalışmama problemi çözüldü. Varsayılan ses/video kalitesi ayarı dengeliden en iyiye getirildi. Adres defteri sayfalandırmasından iyileştirme yapıldı.

AnyDesk, çapraz platform desteği dahil olmak üzere cihazlar arası güvenli uzak masaüstü bağlantıları kurulmasını sağlayan uzak masaüstü bağlantı aracıdır.

Mobil cihazdan masaüstü cihaza veya tam tersi bağlantı kurulmasını üst düzey güvenlikle sağlayan AnyDesk, oluşturulacak çalışma alanı sayesinde güvenilir bağlantılara denetimsiz erişilebilirlik sağlar.

Chrome, Edge, Firefox ve Opera gibi tarayıcılarda yer alan sekmeleme özelliğine benzer bir tasarım AnyDesk tarafından aynı ekranda birden fazla yeni bağlantı oluşturulabilmesi için kullanılıyor.

Uzak masaüstü bağlantıları için önemli birer parametre olan anlık veri aktarım hızı, yüksek çözünürlük ve gecikme süresi AnyDesk için diğer uzak masaüstü erişimi sunan rakipleri ile arasında fark yaratan en temel noktalar.

Kurulum, reklam veya kayıt ile yorulmayın

Benzer uzaktan erişim uygulamalarının sahip olduğu kurulum zorunluluğu, can sıkıcı reklamlar ve bağlantı için hesap oluşturma gerekliliği AnyDesk kullanıcıları için geçerli değil.

Bağlantılarınız banka güvenliği seviyesinde olsun

AnyDesk ile kurulacak uzak masaüstü bağlantılarında gerçekleştirilecek veri aktarımları, dosya transferleri ve diğer tüm işlemlerin güvenliği bankaların kullandığı şifreleme yöntemleri ile korunur.

Herkes için uzaktan masaüstü bağlantıları

AnyDesk, profesyonel kullanım için şirket ve BT alanında çalışan kullanıcılarına sunduğu benzersiz uzak masaüstü hizmetini kişisel kullanım için ev kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor.

Genel izlenim ve sonuç

AnyDesk, kurulum gerektirmeden çalışabilmesi ve sekmelenmiş uzak masaüstü bağlantıları tasarımı ile tercih edilebilecek en iyi uzak masaüstü erişim uygulamalarından bir tanesi. Kişisel kullanım için ücretsiz olan AnyDesk, herhangi bir anda şifresiz bağlantı için çalışma alanına dahil edilen cihazlara erişim sağlıyor.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
AnyDesk ikon

AnyDesk indir

AnyDesk Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git