Adobe Acrobat Reader DC ikon

Adobe Acrobat Reader DC

Adobe Acrobat Reader DC

son sürümü
21.005.20058 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 1,18MB Platform Windows
Virüs Kontrol 0 / 65 Sistem Unknown Platform
Yayımcı Adobe Güncellenme 15/07/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
7 ay önce güncellendi

Dijital ortamda oluşturulmuş PDF formatındaki belge ve dosyaların okuma, yazdırma, düzeltme, dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilen gelişmiş pdf görüntüleyicisi.

Adobe Acrobat Reader DC 21.005.20058 Sürüm Yenilikleri

Microsoft sharepoint ile oturum açma seçeneğinde meydana gelen sorun çözüldü.

Adobe Acrobat Reader DC, elektronik belgelerin sıklıkla oluşturulduğu PDF formatındaki dosyaların görüntülenmesini, düzenlenmesini, yazdırılmasını, metin ekleri yapılmasını, imzalanmasını ve diğer formatlara dönüştürülmesini sağlar.

PDF dosyalarını açmak için kullanılan en güçlü çözümlerden biri olan Adobe Acrobat Reader DC, görüntülenen PDF dosyası içerisinde istenen metin parçalarının vurgulanması için metin vurgulama aracı sunar.

Hazırlanan PDF formatındaki dosya istenen düzenlemeler ve pdf içi yorum notlarının eklenmesinin ardından masaüstü veya web seçeneklerinden biri kullanılarak düzenlenen pdf dosyası e-posta eki olarak kolayca gönderilir.

Sertifika kullanarak belgelerinizi doğrulayın

Adobe Acrobat Reader DC ile oluşturulan veya düzenlenen PDF dosyaları, elektronik imza ve şifreleme yöntemleri kullanılarak güvenlik altına alınabilir. Böylece dağıtımı amaçlanan PDF dosyası sadece belirlenen görüntüleyici(ler) tarafından erişime açık hale gelir.

Ölçüm aracı ile öğelerin uzaklık ve yüksekliklerini öğrenin

PDF belgesi içerisinde yer alan metin, şekil ve çizimler üzerinde kullanılabilen ölçüm aracı ile çeşitli ölçü ve yapışma türlerinde oluşturulan uzaklık ve yükseklik verilerini görüntüler.

Belgelerinizi damgalayarak özgünleştirin

Resmi veya özel belgelerde kullanılabilecek Damga aracı ile PDF dosyalarının tamamında veya belirlenecek herhangi bir yerinde önceden oluşturulmuş veya oluşturulacak kişisel damga görseli farklı stil seçenekleri ile eklenebilir.

Genel izlenim ve sonuç

Adobe Acrobat Reader DC, PDF formatındaki dosyaların görüntülenmesi, okunması ve yazdırılması için kullanılan PDF okuyucular arasında en güçlü ücretsiz PDF görüntüleme ve okuma aracıdır. Sahip olduğu gelişmiş araçların büyük çoğunluğu ücretsiz kullanıma sunulmasa dahi, PDF görüntüleme ve temel araçları ile yeterlidir.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Adobe Acrobat Reader DC ikon

Adobe Acrobat Reader DC indir

Adobe Acrobat Reader DC Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Adobe Acrobat Reader DC (Adobe Acrobat, Acrobat Reader, Adobe Reader gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Ali Önal tarafından 2 Ocak 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 15 Temmuz 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Adobe Acrobat Reader DC için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git