Teleparty ikon

Teleparty

Teleparty

son sürümü
Edge

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans Ücretsiz
Virüs Kontrol 0 / 25 Platform Web
Yayımcı Netflix Party Güncellenme 31/08/2021
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
5 ay önce güncellendi

Bu edge eklentisi ile birlikte Netflix, Disney plus, Hulu ve HBO platformlarındaki filmleri ve diğer içerikleri arkadaşlarınızla aynı anda izleyebilirsiniz.

Teleparty 3.1.1 Sürüm Yenilikleri

Klavye seçiminde iyileştirmeler yapıldı.

Telepaty uygulamasını edge tarayıcınıza ekleyerek arkadaşınızla aynı anda uzaktan senkronize bir şekilde film, dizi ve diğer içerikleri izleyebilirsiniz.

Netflix, Holo, Disney plus ve HBO hesaplarıyla entegre olarak çalışan bu uygulama aynı anda içerikleri oynatarak çalışır. 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve çok beğenilen bu uygulama arkadaşlarınızla film geceleri düzenlemek için size yardımcı olacak hari bir uygulamadır.

Uygulamayı kullanmak için Netflix, HBO, Holo veya Disney plus hesaplarınıza giriş yapmış olmanız gerekmektedir. İnternet bağlantı hızınızın iyi olması sistemin daha stabil çalışması için gereklidir.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Teleparty ikon

Teleparty

Teleparty Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teleparty (Netflix teleparty, Netflix party, Netflix ortak izleme gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Ali Önal tarafından 20 Şubat 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 31 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Teleparty için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git