Autodesk Viewer ikon

Autodesk Viewer

Autodesk Viewer

son sürümü
Web

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Virüs Kontrol 0 / 0 Platform Web
Yayımcı Autodesk Güncellenme 27/02/2021
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
1 yıl önce güncellendi

Autodesk Viewer ile 2D ve 3D olarak tasarlanan DWG, STEP, DWF, RVT ve Solidworks dosyalarını görüntülemizi ve online olarak diğer kişi veya kurumlarla paylaşmanızı sağlamaktadır.

2 veya 3 boyutlu tasarlanan çizim projelerini görüntülemek için extra yazılım kurmanıza gerek olmadan ücretsiz bir şekilde online olarak görüntülemenizi sağlayan bir uygulamadır.

Çalışmakta olduğunuz dosyaları diğer kişilerle paylaşarak üzerinde ortak bir çalışma yürütebilirsiniz. Mühendislerin en sık karşılaştığı sorunlardan birisi gittikleri yerlerde çizim dosyalarını görüntülemek için kullanacakları bilgisayar, tablet veya telefonlarda destekleyen bir uygulamanın olmamasıdır. Bu soruna çözüm olarak Autodesk Viewer uygulaması mühendislerin ve diğer çizim yapan kullanıcıların ücretsiz olarak çizimlerini görüntülemek için tasarlanmıştır.

Desteklemiş olduğunu dosya türleri şunlardır: 3DM, 3DS, A, ASM, AXM, BRD, CATPART, CATPRODUCT, CGR, COLLABORATION, DAE, DDX, DDZ, DGK, DGN, DLV3, DMT, DWF, DWFX, DWG, DWT, DXF, EMODEL, EXP, F3D, FBRD, FBX, FSCH, G, GBXML, GLB, GLTF, IAM, IDW, IFC, IGE, IGES, IGS, IPT, IWM, JT, MAX, MODEL, MPF, MSR, NEU, NWC, NWD, OBJ, OSB, PAR, PMLPRJ, PMLPRJZ, PRT, PSM, PSMODEL, SAB, SAT, SCH, SESSION, SKP, SLDASM, SLDPRT, SMB, SMT, STE, STEP, STL, STLA, STLB, STP, STPZ, VPB, VUE, WIRE, X_B, X_T, XAS, XPR

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Autodesk Viewer ikon

Autodesk Viewer

Autodesk Viewer Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git