Adblock Plus ikon

Adblock Plus

Adblock Plus

son sürümü
Web

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Virüs Kontrol 0 / 25 Platform Web
Yayımcı eyeo GmbH Güncellenme 27/07/2021
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
6 ay önce güncellendi

İnternet tarayıcısı için tasarlanan ve popüler olarak kullanılan web sitesi içerisinde görüntülenen reklamları engelleyen eklentidir.

Adblock Plus 3.11.1 Sürüm Yenilikleri
Adblock Plus için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

Web sitelerinin birçoğunda bulunan reklamlar kullanıcıları rahatsız ediyor bu uygulama reklamların görüntülenmesini engellemenizi sağlar.

Bu eklenti açık kaynak kodlu olarak topluluk tarafından yazılmıştır. Uygulama websitesinde reklamları algılayarak engelleyip kullanıcıya gösterilmemesini sağlıyor.

Websitesi sahiplerinin kazançlarının son zamanlarda düşmesine sebep olmasından dolayı yeni bir geliştirme ile rahatsız etmeyen onaylı bazı reklamların gösterileceği yönünde birtakım geliştirmelerin geleceğini duyurdular.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Adblock Plus ikon

Adblock Plus

Adblock Plus Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Adblock Plus (adblock chrome gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 20 Şubat 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 27 Temmuz 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Adblock Plus için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git