En çok indirilen Android Launcher uygulamaları

Klasik android arayüzünü kullanmak istemeyen kullanıcılar için oluşturulan launcher uygulamalarından en çok indirilenleri listeledik.
En çok indirilen Android Launcher uygulamaları resmi
Mehmet Ali Önal
11 Nisan 2021 tarihinde güncellendi
Yorum Yapın

Launcher uygulaması telefon arayüzünü değiştirmek için kullanılan başlatıcı olarak bilinmektedir. Android başlatıcıları, Kullanıcıların telefonları tercih etmelerinin en iyi nedenlerinden biri olan görsel arayüzün özelleştirilmesinde kritik bir rol oynamaktadır. Minimalist görünümlerden aklınıza gelebilecek uç düzeyde renklere ve görsel tasarıma olanak sağlayan çeşitli launcher(başlatıcı) uygulamarı bulunmaktadır.

En iyi android başlatıcıları(launcher) binlerce farklı simgeler, duvar kağıtları ve temalar bulundurmaktadır. Bunun yanında akıllı klasörler, arama asistanları ve bazı ek özelliklerede sahiptirler. Sizler için en çok indirilen android launcher uygulamalarını listeledik.

2021 Yılında En çok indirilen Android Launcher uygulamaları

1. Smart Launcher 5

Smart Launcher 5

Tamamen özelleştirilebilme özelliği nedeniyle Smart Launcher en çok tercih edilen launcherlerden birisidir. İndirebileceğiniz binlerce tema ve simge paketiyle telefon arayüzünü benzersiz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

2. Nova Launcher

Nova launcher

Nova Launcher ilk çıkan Android başlatıcı uygulamalarından birisidir ve aynı zamanda uygulama mağazasındaki en iyi özelleştirme uygulamasıdır. Nova Launcher'de simge paketi, temalar ve daha fazlası gibi özelleştirme özellikleri bulunmaktadır.

3. Microsoft Launcher

Microsoft Launcher

Microsoft Launcher kullanıcılar için cihazlarını yönetmelerini kolay bir hale getirir. Takvim yapılacaklar listelesi, yapışkan notlar, okunmamış mesaj belirteci, takvim güncellemeleri gibi birçok özellik bulundurmaktadır.

4. Apex Launcher

Apex Launcher

Apex Launcher içerisinde temalar, simgeler, duvarkağıtları yani çok güzel geçiş animasyonları, kaydırma alanı ve kaydırma alışkanlıkları gibi özellikler bulundurmaktadır.

5. Niagara Launcher

Niagara Launcher

Niagara Launcher basitleştirilmiş ve akıcı bir listeden tüm uygulamalara erişim sağlayan yumusaş ve hızlı bir arayüze sahiptir.

6. Hyperion Launcher

Hyperion Launcher

Hyperion Launcher birçok renk seçeneği, ikon yapısı, yazı tipi, özel ızgara boyutu gibi özellikleri bulunduran modern bir başlatıcı uygulamasıdır.

7. Poco Launcher

Poco Launcher

Poco Launcher hız, verimlilik ve basitliğe önem veren kullanıcılar için tasarlanmış bir başlatıcı uygulamasıdır.

8. Action Launcher

Action Launcher

Action Launcher google pixel tarafındaki yazılım arayüzü deneyimini diğer cihazlardada yaşatmak için tasarlanmış bir başlatıcı uygulamasıdır.

Yorum Yapın
DAHA FAZLA MOBIL İNCELEMELERİ
0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
Teşekkürler!
Yukarı git