Hakkında

14 Şubat 2021 tarihinde güncellendi

Nedyo'nun misyonu, teknoloji ile ilgili güncel içerikleri ve uygulamaları, indirme bağlantıları ile beraber derleyerek herkesin ulaşabileceği ve faydalanabileceği hale getirmektir. Ürettiğimiz içeriklerde önceliğimiz; insanlara faydalı olabilecek içerikleri mümkün olduğu kadar hızlı ve güvenilir şekilde erişilebilir hale getirmektir.

Güvenilir bir deneyimin herkes için önemli olduğuna inanıyor ve indirme bağlantılarını sunacağımız içerikleri özenle hazırlayıp, birden fazla onay mekanizmasına tâbi tuttuktan sonra yayınlıyoruz. İndirme bağlantılarını sunduğumuz içerikler için amacımız, dünyanın her bir yanından, uygulama geliştiren ve geliştirilen bu uygulamaları deneyimlemek isteyen kullanıcıları bir noktada toplayarak; kötü amaçlı yazılımların, fikri mülkiyet haklarının ve çocukların ruhsal sağlıklarını tehlikeye atabilecek içeriklerin kontrol edildiği, güvenli ve güvenilir bir platform oluşturmak.

Amacımıza ulaşmakta kararlı adımlarla ilerlerken esas tuttuğumuz bazı noktalar mevcut. Bu noktalar; kullanıcılara odaklı bir içerik üretme politikası, ürettiğimiz içeriğin kalitesinin kullanıcıları tatmin edebilirliği, içeriğin kalitesi kadar içeriğe ulaşımın kolay ve hızlı olması, kullanıcılarla etkileşimde kalarak geri bildirimler ile faydalı geliştirmelere açık olmak, üretilen içeriğe her platform üzerinden ulaşılabilmesi, ticari kazanç amaçlı sahte içerikler yerine kullanıcı kazançlı faydalı gerçek içeriklere odaklanılması, sürekli olarak yenilenen ve artan içerik politikası ve daima daha iyisini yapabileceğimize inanmaktır.

  • Kullanıcı odaklı içerikler
  • İçeriğin kalitesi
  • Hızlı ve kolay erişim
  • Tam etkileşim, faydalı geliştirme
  • Heryerden ve her cihazdan kullanım
  • Ticari değil, güvenli
  • Daima güncel, daima artan

Misyonumuz ile alakalı sormak istediğiniz soruları İletişim sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz.

Teşekkürler!
Yukarı git