World of Warcraft'ın yapımcıları John H. ve Brian B. oyunda yaşanacak değişimleri açıkladı

Popüler MMO oyunlarından birisi olan World of Warcraft Burning Crusade Classic'in hakkında resmi bir duyuru yayınlandı.
World of Warcraft'ın yapımcıları John H. ve Brian B. oyunda yaşanacak değişimleri açıkladı resmi
Mehmet Ali Önal
tarihinde güncellendi
Yorum Yapın
resim

Dünyanın en popüler MMO oyunlarından olan World of Warcraft'ın Burning Crusade Classic için John Hight ile yapılan bir röportajda blizzard'ın orjinal warcfrat deyeyimini yeniden yaratabilmesi konusunda büyük tereddütleri vardı ancak bu tereddütleri aşıp yeni özellikler ve nostaljik tasarımların gelişmiş hallerinide oyuna dahil edeceklerine karar verdiler.

"Bu yapımdan para kazanmayabiliriz ama biz oyuncularımızın oyuna karşı olan büyük sevgisi için yapacağız" dedi. "World of Warcraft'ınkasik ve modern versiyonu ile birlikte şu anda en büyük MMORPG oyunlarından ikisine sahibiz" ifadelerini kullandı.

"Klasik sunucuları kurmak dışarıdan o kadar kolay görünsede aslında çok daha karmaşık ve sorunlarla dolu bir süreç oldu çünkü eski nesil bilgi işlem altyapısında sunucu yazılımları farklıydı şimdi ise daha dinamik, daha ileri seviye ve bulut bişilim teknolojileri ile karmaşık bir düzeyde bu yüzden oyun 15 yıl önce yazıldığı için çalıştırma epey zor oldu" dedi.

Bu yeni hem nostaljik hemde modern World of Warcraft Burning Crusade Classic oyununda yeni özelliklerin yanısıra eski özellik ve tasarımlarında içerisine katılarak harmanlanmış bir yapıyı görecek gibiyiz.

Yorum Yapın
DAHA FAZLA OYUN HABERLERİ
0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
Teşekkürler!
Yukarı git