Call of Duty: Black Ops ikinci sezonu ile ilgili bilmek isteyebilecekleriniz

Call of Duty Black Ops ikinci sezonunda yeni haritalar, silahlar ve yeni oyun modları eklendi
Call of Duty: Black Ops ikinci sezonu ile ilgili bilmek isteyebilecekleriniz resmi
Mehmet Ali Önal
tarihinde güncellendi
Yorum Yapın
resim

Call of Duty Black Ops Cold War oyununda 2 sezonu yeni haritalar, oyun modları ve silahlarla birlikte başladı oyunseverler için bu kadar çeşitlilik ve yenilik olması daha istekli oynamalarını ve heyecanı üst düzeyde tutmalarını sağlıyor.

Yeni Karakterler

Naga: Varşova Paktı

Laos'ta doğmuş olan ve yıllarca süren çatışmalar arasında büyüyen Kapano "Naga" Vang uyuşturucu ve silah kaçakçılığı yaparak zengin olan bir savaş ağasıdır. Çok öfkeli ve acımasız olan Perseus tarafından işe alınmak için öncelikli aday olan Naga verilen emirleri uygulayarak kitle imha silahlarını dünyanın her yerine taşımak için yerleşik tedarik zincirlerini kullanıyor. Bu kaçak malların sevkiyatını durdurmaya veya cesaret edenlere karşı kişisel olarak intikam alıyor.

Maxis: NATO

Black Ops'ta ilk defa Samantha Maxis oynanabilir bir oyuncu olacak. Omega grubundan kurtarılan Maxis ural dağlarındaki salgınları bertaraf etmek için Requiem'e katılıyor.

Wolf: NATO

Ekibi kurtarma görevi için toplayan Woods mevcutta olan en iyi orman savaşı yapabilecek kişilere ihtiyaç olacağını farketti. Terrel Wolf geçmişinde yaşamış olduğun ortam olan körfezde avcılık yapmayı öğrendi daha sonra profesyonel askeri eğitim aldı bu yüzden bulunabilecek en iyi keskin nişancılardan birisi olarak ekibe katılıyor.

Rivas: NATO

Adleri bulmak için Woods'la birlikte ekibe katılan Karla Rivas menendez karteli ve rakip çetelerin savaşları ile anılan nikaragua'da büyüdü. Gerilla taktiklerini kullanarak kendi ülkesini bu kötülüklerden arındırmak için kendini adadı. Ekibe taktiksel olarak çok katkıları olacak.

Yeni Silahlar

FARA 83: Saldırı Tüfeği

FARA 83 Tam otomatik olarak tasarlanan bir saldırı tüfeğidir, sınıfının en hızlı atış ve sağlam hasar verebilen bir üst düzey silahtır.

LC10: SMG

LC10 çok özellikli, tam otomatik olarak tasarlanan hafif makineli tüfektir. LC10 çok iyi bir doğruluk ve etkili hasar özelliğiyle küçük ve çevik bir silah olarak orta menzilde savaş alanında iyi bir avantaj sağlayabilir.

Machete: Özel

Machete dayanıklı çelikten üretilen körelme ve kırılmaya dayanması için maksimum düzeyde temperlenmiş geniş ve uzun bir bıçaktır. Tropik ülkelerde hem silah hemde tarımda kullanılmaktadır. Etkili bri yakın dövüş silahıdır.

Yeni Haritalar

Apocalypse (6v6)

Küçük-orta boyutlu olan bu haritada binaların altında ve tapınağın içinden geçerek düşmanlarla çatışmanız için tasarlanmıştır.

Golova (Çoklu Takım)

Golova haritası pitoresk ural ovaları içerisinde olan geleneksel bir rus köyü gibi görünüme sahip ve birçok bina ile birlikte çok fazla yakın muharebe çatışma yapılmasına olanak sağlıyor.

Malikane (2v2, 3v3)

Hefe malikanesinde yer alan bu küçük harita ile avlular arasında kafa kafaya ve bol aksiyonlu çatışmalar yapılması için birebir.

Miami Strike (6v6)

Miami sokaklarında her türlü yakın ve uzak grup çatışmaları için tasarlanmış çok renkli görünüme ve çeşitli binalarda donatılmış olan bir haritadır.

Daha birçok farklı içerikle birlikte başlayan bu yeni sezonda heyecan dolu bol aksiyonlu sahneler görecek gibiyiz.

Yorum Yapın
DAHA FAZLA OYUN HABERLERİ
0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
Teşekkürler!
Yukarı git