Gizlilik Politikası

14 Şubat 2021 tarihinde güncellendi

Hizmetlerimizden yararlanırken, kişisel verilerinizin güvenliği sağlamak ve yönetimini ele almanız için yardımcı oluruz. Bu aşamada kişisel verilerinizin güvenliğinin nasıl sağlandığını, kişisel verilerinizin yönetimini nasıl ele alabileceğinizi ve veriler üzerinde düzenleme tasarruflarınıza ilişkin detayları açıklıyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında cihazınızla uyumlu uygulama indirme bağlantıları, alternatif uygulamalar ve kişiselleştirilmiş reklamlar yer almaktadır.

Kullandığınız işletim sistemi, internet tarayıcısı ve sürümleri sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için topladığımız veriler arasındadır. İşletim sisteminize uygun olarak uygulama indirme bağlantıları sunar, internet tarayıcınıza uygun tasarımın görüntülenmesi için çaba sarfederiz. Daha iyi hizmet verebilmek için topladığımız verilerin kullanımı ve hizmetlerimiz, kişisel verilerinizi yönetme şeklinize göre değişiklik gösterebilir.

Etkileşime girdiğiniz anlarda veya hizmetlerimizi kullanırken yapmış olduğunuz tercihler ile ilgili bilgiler depolarız. Depoladığımız veriler arasında yer alabilecekler:

  • Kullandığınız cihaz bilgileri
  • İnternet tarayıcınız
  • Aradığınız kelimeler
  • Görüntülediğiniz haber, inceleme ve videolar
  • Yorum etkinliğiniz

Bu bilgileri cihazınıza ve işletim sisteminize en uygun uygulama gösterimini sağlamak, internet tarayıcınız ile uyumlu bir görüntü sunmak ve beğenebileceğiniz benzer içerikler tavsiye etmek için kullanırız.

Bu Gizlilik Politikası ile alakalı sormak istediğiniz soruları İletişim sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz.

Teşekkürler!
Yukarı git