WhatsApp Messenger ikon

WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

son sürümü
2.21.16.20 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut Cihazda değişir Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı WhatsApp Inc. Güncellenme 31/08/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
5 ay önce güncellendi

Telefon numarası üzerinden kayıt olunarak dünyanın herhangi bir köşesinden diğer insanlarla sesli, görüntülü ve mesajlaşma için anlık iletişim aracı.

WhatsApp Messenger 2.21.16.20 Sürüm Yenilikleri
WhatsApp Messenger için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

WhatsApp Messenger, operatörler üzerinden sağlanan telefon numarası ile kayıt yapılarak mobil cihazların sesli, görüntülü ve mesajlaşma yoluyla anlık olarak iletişim kurabilmesini sağlayan iletişim aracıdır.

Dünyanın herhangi bir köşesinden telefon numarasını kullanarak anlık mesajlaşma, görüntülü görüşme, sesli görüşme, dosya paylaşımı ve hikaye paylaşımı özellikleri içeren WhatsApp, iletişimin her çeşidini ücretsiz olarak sunar.

Anlık olarak sesli, görüntülü ve yazılı görüşmenin sağlanabildiği WhatsApp, akıllı telefon ve diğer mobil cihazların yanı sıra WhatsApp Web kullanımı ile masaüstü cihazlar üzerinden erişim desteğine sahiptir.

Genel izlenim ve sonuç

Tüm mobil cihazlarda kullanılabilen, kullanım kolaylığı ve kullanım oranı yönünden dikkat çeken WhatsApp, küresel iletişim aracı olarak mobil cihazlarda kullanılabilecek en iyi alternatiflerden bir tanesi.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
WhatsApp Messenger ikon

WhatsApp Messenger indir

WhatsApp Messenger Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
WhatsApp Messenger (WhatsApp gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Ali Önal tarafından 28 Nisan 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 31 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile WhatsApp Messenger için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git