Wattpad

son sürümü
Sürüm cihaza göre değişir

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut Cihazda değişir Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Wattpad Güncellenme 29/05/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
9 ay önce güncellendi

Hikaye sevenler için geliştirilmiş, herkesin özgürce hikayesini yazmaya ve diğerlerinin hikayelerini okumaya imkan bulduğu bir platform. Hikayenizin keşfedilmesine imkan tanıyın.

Wattpad Yenilikleri
Wattpad Premium+ seçeneğinin sunulduğu ülkeler arasına Flipinler, Amerika, Meksika ve Birleşik Arap Emirlikleri eklendi. Kullanım ve performansı etkileyen bazı küçük hatalar düzeltildi.

Wattpad, hikaye severlerin bir araya gelerek kendi özgün hikayelerini diğer hikaye severlerle paylaştığı, paylaşılan diğer hikayelerin okunabildiği ve hikaye sever topluluk üyelerinin birbiriyle iletişim kurabildiği sosyal hikaye paylaşma platformudur.

Farklı türlerde hikaye yazarlarının kaleminden çıkan benzersiz eserleri okuyun ve kendi gözünüzden değerlendirin. Beğendiğiniz veya ilginizi çeken hikayeleri daha sonra okumak üzere kaydedin.

Oluşturacağınız okuma listeleri tüm düzenlemelerin ardından kişisel kütüphanenize dönüşecek ve dilediğiniz okuma listesini ilgi duyan sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz. Aksiyon, absürd, komedi, bilim kurgu, macera, gizem veya dram içeren eserleri kategorize ederek okuma listenize alın.

Wattpad için oluşturacağınız hesap ile tüm cihazlarda senkrizasyon sağlayarak en beğendiğiniz hikayelerinizi, kitap seçimlerinizi ve okuma listelerinizi yanınızda taşıyın.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Wattpad ikon

Wattpad indir

Wattpad Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git