Twitter

son sürümü
Sürüm cihaza göre değişir

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut Cihazda değişir Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Twitter, Inc. Güncellenme 06/08/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
6 ay önce güncellendi

Geniş toplulukların oluşturduğu gündemi, insanlarla etkileşimde kalarak takip edebilmenizi sağlar. Beğendiğiniz şeyleri takip edebilir ve şahsi düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Twitter Yenilikleri
Gece modunda artık iki alternatif sunuluyor. Tamamen karanlık mod veya loş mod seçimi yapılabilir. Gece modu otomatik olarak ayarlanabiliyor. Bazı iyileştirmeler yapıldı.

Twitter, dünyada ve bölgenizde yaşanan son gelişmelere dair gündem olan tüm başlıklardan ve bu başlıklara insanlar tarafından verilen tepkilerden haberdar olmanızı sağlayan ve görüşlerinizi paylaşarak diğer insanlar ile etkileşimde kalabileceğiniz en geniş topluluklardan birine sahip sosyal paylaşım ve etkileşim platformudur.

Oluşturacağınız Twitter hesabınız ile günlük yaşantınızdan kesitler veya gündeme dair görüşlerinizi paylaşabilir, diğer insanların paylaşımlarına görüşlerinizi ekleyebilir ve istediğiniz kişi ve kurumların Twitter hesaplarını takip ederek paylaşımlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Gündem olmasını istediğiniz başlık ve içerikler için en uygun hashtag seçimini yaparak diğer insanların paylaşımınızdan haberdar olmasını sağlayın. Twitter kullanıcıları tarafından oluşturulan hashtag paylaşımlarına görüşlerinizi yazarak destek verin ve insanların görüşlerinizi görmesini sağlayın.

Paylaşımlarından haberdar olmak istediğiniz hesapları takip ederken diğer insanlarında sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Sizi takip eden insanlarla fotoğraf, video ve ses içerikleri paylaşarak takipçilerinizin paylaşımlarınızı beğenmesini ve kendi profillerinde paylaşmalarını sağlayın.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Twitter ikon

Twitter indir

Twitter Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git