Twitch

son sürümü
Sürüm cihaza göre değişir

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut Cihazda değişir Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Twitch Interactive, Inc. Güncellenme 06/08/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
6 ay önce güncellendi

Sizin belirlediğiniz ve yönettiğiniz canlı yayınlar gerçekleştirin. Sevdiğiniz içerik türünde canlı yayınları izleyin, yayıncı ve diğer izleyiciler ile sohbet etme imkanı yakalayın.

Twitch Yenilikleri
Uygulama içi kullanıcı deneyimini etkileyen bazı hata düzeltmeleri ile beraber istikrarlı performans için iyileştirmeler yapıldı.

Twitch, yayıncı ve izleyicilerin oyun, etkinlik ve sohbet konulu sevdikleri içerik türlerine göre bir araya gelmelerini sağlayan yayın platformudur. Twitch ile beğendiğiniz tarzda yayın yapan içerik üreticilerini izleyerek keyifli vakit geçirebilir veya sizde yayıncı olabilirsiniz.

Oyun, IRL, Müzik ve Espor kategorilerinde çeşitli etiketler altında zengin yayın içeriğine ulaşabileceğiniz Twitch, beğendiğiniz yayıncıları takip ederek veya abone olarak yayınlarından haberdar olmanıza ve etkileşime geçmenize olanak tanıyor.

League of Legends, Fortnite, Minecraft, Rust, Grand Thef Auto V gibi popüler oyunların canlı oynanışları ve yayınlardan alınmış video kesitleri ile vaktinizi eğlenerek geçirin.

Geç saatlere kadar rahatça yayın izlemenin keyfine varmak için Gece modu özelliği ile koyu temanın verdiği göz rahatlığını kullanarak yayın izlemeye devam edin.

Yayıncıların ve diğer dağıtımcıların hazırladığı büyük etkinlik, çekiliş ve kampanyalardan haberdar olarak kazanma şansı yakalayın.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Twitch ikon

Twitch indir

Twitch Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git