TikTok

son sürümü
20.9.3 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 88MB Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı TikTok Pte. Ltd. Güncellenme 31/08/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
5 ay önce güncellendi

Kullanıcıların kısa videolar oluşturduğu, canlı yayın yapabildiği ve özel video efektleri gibi özellikleri bulunan takip ve beğeni yapılabilen bir sosyal medya uygulamasıdır.

TikTok 20.9.3 Sürüm Yenilikleri

Video çekme ve yayınlama işlemleri kolaylaştırıldı.

Tiktok genel ağırlıklı olarak kullanıcılar tarafından müzik destekli videolar oluşturmanın yanında dans, serbest stil ve hareketler ile desteklenen videoların yayınyanlandığı bir platformdur.

Hızlı ve kısa özgün videolar oluşturup izleyici kitlenizi geliştirebilirsiniz. Özel olarak seçilmiş binlerce videoyu hızlı ve pratik bir şekilde izleyerek eğlenebilirsiniz. İstediğiniz müziği ve sesi videolarınıza ekleyebilirsiniz. Yüzlerce emoji ve sticker kullanarak videonuzu daha canlı bir hale getirebilirsiniz.

Video düzenleme özellikleri ile videolarınızı kırpma, kesme, birleştirme ve kopyalama gibi işlemlerini yapabilirsiniz. Hazır olarak ücretsiz bir şekilde gelen video filtreleri ile çeşitli görsel efektleri kullanabilirsiniz.

Komedi, vlog, dans, spor ve hayvansal videoları gibi binlerce eğenceli video gruplarını kullanarak ilgili alanınıza özel videoları izleyebilirsiniz.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
TikTok ikon

TikTok indir

TikTok Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git